Polonia-Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda

IV liga dolnośląska wschód: 4. kolejka – WYNIKI, TABELA, STRZELCY

IV liga dolnośląska wschód – 4. kolejka. Na sobotę zaplanowano 5 meczów, dwa odbędą się w niedzielę, a ostatnie –  w środę 7 września. Oto najważniejsze wydarzenia z grupy wschodniej IV ligi na Dolnym Śląsku – wyniki, tabela oraz strzelcy.

 

Derby dla Trzebnicy. Ktoś zatrzyma Polonię w drodze do IV ligi?

W najciekawszym sobotnim meczu IV ligi wschodniej GKS Kobierzyce pokonał Pogoń Oleśnica 2:0. Dzięki temu, przynajmniej do niedzielnego spotkania Foto-Higieny Gać z Karoliną Jaworzyna Śl., kobierzyczanie  wskoczyli na fotel lidera.

 

Kolejny dobry mecz zanotował beniaminek z Wołowa, który wygrał w Kątach Wr. ze spadkowiczem z III ligi 2:0. Wciąż bez zwycięstwa natomiast jest Sokół Wielka Lipa. Jeden z przedsezonowych faworytów zremisował 1:1 w Bielawie. Ale ten punkt na trudnym terenie z pewnością cieszy, bowiem Bielawianka na razie gra więcej niż dobrze (dwie wygrane i dwa remisy w lidze).

 

IV liga na Dolnym Śląsku

Podział punktów również w Świebodzicach w spotkaniu sąsiadów w tabeli, gdzie Victoria podejmowała Unię Bardo. Goście prowadzili od 21 min. po strzale Wiktora Chamerskiego, ale nie dowieźli wygranej do końca. Wyrównanie padło w 95 min. meczu po uderzeniu Tomasza Szyszki.

 

Tymczasem inna drużyna regionu kłodzkiego – Orzeł Ząbkowice Śl. – dość niespodziewanie wygrał w Marcinkowicach z Sokołem.

 

W niedzielę kolejne dwa mecze. Zakończenie 4. kolejki dopiero w środę w Świdnicy, gdzie Polonia-Stal podejmie Piasta Nowa Ruda. Mecz został przełożony, bowiem podczas weekendu w Świdnicy odbywają się dwie imprezy masowe i policja nie była w stanie zabezpieczyć jeszcze meczu piłkarskiego.

 

4. kolejka IV liga dolnośląska wschód

  • Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa 1:1 (1:0). Bramki: Ochota – Michalski.
  • Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śl. 0:1 (0:0). Bramka: Moskal
  • GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica 2:0 (1:0). Bramki: Rokicki, Jamrozowicz. 
  • Foto-Higiena Gać – Karolina Jaworzyna Śl. 3:0 (2:0). Bramki: Dorobek, Wróbel, Grochowski.
  • Bystrzyca Kąty Wr. – MKP Wołów 0:2 (0:0).  Bramki: Marcinkowski, Włodarczyk.
  • Wiwa Goszcz – Orzeł Sadowice 5:0 (3:0). Bramki: Rusiecki x 2, Zawierta, Wołkowski, Matyja.
  • Victoria Świebodzice – Unia Bardo 1:1 (0:1). Bramki: Szyszka – Chamerski.
  • Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda – 7 września, godz. 17.30.

 

IV liga dolnośląska wschód – tabela

Tabela IV liga dolnośląska wschód

PozycjaDrużynaPFAGDPts
13078304872
23068422658
33066422458
43055322358
53055431249
6305648846
73054431144
8304542343
9305358-543
10304943641
11305052-237
12304265-2334
13305150133
14304178-3726
15303669-3322
16303289-5714
1700000
1700000

 

IV liga dolnośląska wschód – strzelcy

klasyfikacja strzelców po 4 kolejkach

Strzelcy IV liga dolnośląska wschód

RankingZawodnikDrużynaGoals
1Robert MyrtaPolonia-Stal Świdnica10
2Tomasz RobakUnia Bardo9
3Michał WróbelFoto-Higiena Gać9
4Kamil SadowskiVictoria Świebodzice9
5Adrian MarcinkowskiMKP Wołów9
6Kacper RokickiGKS Kobierzyce9
7Łukasz DenekaSokół Wielka Lipa8
8Dominik WejerowskiFoto-Higiena Gać8
9Szymon RusieckiWiwa Goszcz8
10Kamil PyzłowskiSokół Wielka Lipa6
11Mateusz MoskwaWiwa Goszcz6
12Krzysztof MikaPiast Nowa Ruda6
13Kamil RamiączekMKP Wołów6
14Alan ReszkaOrzeł Sadowice6
15Piotr KotwaPogoń Oleśnica6
16Rafał RybińskiGKS Kobierzyce5
17Adrian MiodekPogoń Oleśnica5
18Mateusz MrózKarolina Jaworzyna Śl.5
19Maciej SalakFoto-Higiena Gać5
20Krzysztof CzachorUnia Bardo5
21Karol SiódmiakPogoń Oleśnica4
22Dawid KuriataOrzeł Ząbkowice Śl.4
23Sebastian KościukBystrzyca Kąty Wr.4
24Bartłomiej MatyjaWiwa Goszcz4
25Grzegorz IgnatowiczKarolina Jaworzyna Śl.4
26Radosław FlejterskiGKS Kobierzyce4
27Hubert GórskiOrzeł Ząbkowice Śl.4
28Igor JaniukSokół Marcinkowice3
29Michał ŁaskiBielawianka Bielawa3
30Mateusz PtakKarolina Jaworzyna Śl.3
31Kamil OlejarnikOrzeł Ząbkowice Śl.3
32Tomasz SwaczeńskiWiwa Goszcz3
33Paweł OchotaBielawianka Bielawa3
34Wojciech SzubaPolonia-Stal Świdnica3
35Piotr ProkopBielawianka Bielawa3
36Kamil ŻbikGKS Kobierzyce3
37Dennis GordzielikSokół Marcinkowice3
38Filip RobelPogoń Oleśnica3
39Marcel JamrozowiczGKS Kobierzyce3
40Mateusz SalamonKarolina Jaworzyna Śl.3
41Kamil LechockiBielawianka Bielawa3
42Marcin TraczykowskiVictoria Świebodzice3
43Filip BienkiewiczSokół Wielka Lipa3
44Paweł SynowiecFoto-Higiena Gać3
45Sebastian ZgodaGKS Kobierzyce3
46Daniel ChęcińskiBielawianka Bielawa3
47Grzegorz BorowyPolonia-Stal Świdnica3
48Artur SłapekVictoria Świebodzice3
49Damian SzydziakUnia Bardo3
50Marcin KoselskiPogoń Oleśnica3
51Radosław NiełacnyBystrzyca Kąty Wr.3
52Karol WojtyłoSokół Wielka Lipa2
53Arkadiusz SynówkaSokół Marcinkowice2
54Patryk JędrzejowskiSokół Wielka Lipa2
55Rafał KohutSokół Marcinkowice2
56Michał OciesaGKS Kobierzyce2
57Tomasz PiątkowskiBielawianka Bielawa2
58Marcin BałutVictoria Świebodzice2
59Marcin RogowskiKarolina Jaworzyna Śl.2
60Michał SzabatUnia Bardo2
61Jacek JasińskiGKS Kobierzyce2
62Maciej SepetowskiPogoń Oleśnica2
63Łukasz KamińskiPiast Nowa Ruda2
64Łukasz KotPolonia-Stal Świdnica2
65Damian OkrojekUnia Bardo2
66Bartłomiej OżgaBystrzyca Kąty Wr.2
67Dawid WołkowskiWiwa Goszcz2
68Paweł ŚwitałaWiwa Goszcz2
69Dawid PożaryckiFoto-Higiena Gać2
70Krzysztof PietrzykowskiUnia Bardo2
71Igor WarginFoto-Higiena Gać2
72Andrii KozachenkoPolonia-Stal Świdnica2
73Kacper WalczykSokół Marcinkowice2
74Marcin MusiałFoto-Higiena Gać2
75Emanuel StawarzOrzeł Sadowice2
76Adrian DąbrowskiWiwa Goszcz2
77Kacper NiemczykVictoria Świebodzice2
78Mateusz KuriataBielawianka Bielawa2
79Mateusz RakowskiMKP Wołów2
80Łukasz SzmidtKarolina Jaworzyna Śl.2
81Błażej BaniaMKP Wołów2
82Łukasz WiącekOrzeł Ząbkowice Śl.2
83Bartosz StępieńBystrzyca Kąty Wr.2
84Eryk KlemińskiPolonia-Stal Świdnica2
85Chansol LeeBielawianka Bielawa2
86Wiktor ChamerskiUnia Bardo2
87Tomasz ZielińskiUnia Bardo2
88Grzegorz DorobekFoto-Higiena Gać2
89Arkadiusz MajewskiOrzeł Ząbkowice Śl.1
90Marcin MałozięćUnia Bardo1
91Karol ZalewskiOrzeł Ząbkowice Śl.1
92Wojciech KulasaSokół Wielka Lipa1
93Paweł JanusMKP Wołów1
94Paweł MazankaPolonia-Stal Świdnica1
95Michał RosiakKarolina Jaworzyna Śl.1
96Jarosław KotwickiPogoń Oleśnica1
97Kewin KurowskiOrzeł Ząbkowice Śl.1
98Michał RusieckiPogoń Oleśnica1
99Filip SzczypkowskiPogoń Oleśnica1
100Sebastian StawiarzUnia Bardo1
101Paweł ŚwierzawskiUnia Bardo1
102Łukasz NowakWiwa Goszcz1
103Mariusz ŻyłkaBielawianka Bielawa1
104Przemysław DudzicBystrzyca Kąty Wr.1
105Kamil WłodarczykMKP Wołów1
106Marcel SchmidtPiast Nowa Ruda1
107Mariusz SzpyraOrzeł Sadowice1
108Oskar ŁuszkiewiczPolonia-Stal Świdnica1
109Roman OkhrimenkoPiast Nowa Ruda1
110Szymon BorowyKarolina Jaworzyna Śl.1
111Piotr StawowyFoto-Higiena Gać1
112Tomasz WitiwWiwa Goszcz1
113Tomasz SzyszkaVictoria Świebodzice1
114Gol samobójczy (Marcin Pruchnicki – Sokół WL)Sokół Marcinkowice1
115Krzysztof MichalskiSokół Wielka Lipa1
116Łukasz KucyniakFoto-Higiena Gać1
117Łukasz OrzechowskiFoto-Higiena Gać1
118Gol Samobójczy (Błachut - Kobierzyce)Victoria Świebodzice1
119Bartłomiej GawronMKP Wołów1
120Seweryn SarkowiczPiast Nowa Ruda1
121Wojciech BłażyńskiVictoria Świebodzice1
122Adam AndrusiakSokół Wielka Lipa1
123Mateusz ChodorskiSokół Wielka Lipa1
124Gol samobójczy (Stępień Bystrzyca)Polonia-Stal Świdnica1
125Gol samobójczy (Rakowski MKP)Karolina Jaworzyna Śl.1
126Rafał JędrasiewiczVictoria Świebodzice1
127Kamil KuskaUnia Bardo1
128Daniel BorowiecVictoria Świebodzice1
129Grzegorz PawełekBystrzyca Kąty Wr.1
130Jakub KalinowskiFoto-Higiena Gać1
131Gol samobójczy (Śniechowski MKP)Pogoń Oleśnica1
132Paweł KubotWiwa Goszcz1
133Szymon SzewczykWiwa Goszcz1
134Gol samobójczy (Musiał – SWW)Orzeł Ząbkowice Śl.1
135Konrad MaciakOrzeł Ząbkowice Śl.1
136Adrian LeśniarekGKS Kobierzyce1
137Jakub KulejOrzeł Sadowice1
138Kamil SzczygiełPolonia-Stal Świdnica1
139Łukasz IdziUnia Bardo1
140Krystian BagińskiBystrzyca Kąty Wr.1
141Seweryn ŚlepeckiBielawianka Bielawa1
142Jarosław BagińskiPiast Nowa Ruda1
143Daniel AdamczakMKP Wołów1
144Szymon KroczOrzeł Ząbkowice Śl.1
145Łukasz PasekGKS Kobierzyce1
146Marcin PruchnickiSokół Wielka Lipa1
147Felipe AlbertoBystrzyca Kąty Wr.1
148Maciej JurkowskiSokół Wielka Lipa1
149Patryk LofekMKP Wołów1
150Sebastian SzefnerGKS Kobierzyce1
151Oskar WajdzikOrzeł Ząbkowice Śl.1
152Mateusz BrzęczekBystrzyca Kąty Wr.1
153Dawid ZawiertaWiwa Goszcz1
154Mirosław WłodarczykUnia Bardo1
155Patryk KołatPiast Nowa Ruda1
156Kamil FrukaczOrzeł Sadowice1
157Mariusz BłaszczakVictoria Świebodzice1
158Michał GrochowskiFoto-Higiena Gać1
159Mieczysław PrzytułaFoto-Higiena Gać1
160Jarosław WejerowskiSokół Marcinkowice1
161Michał SienickiBielawianka Bielawa1
162Kamil BłachSokół Wielka Lipa1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *