Sparingi na Dolnym Śląsku Zima 2017

Sparingi na Dolnym Śląsku. Zima 2017 [WYNIKI]

„Piłkarska” zima 2017 w pełni. Drużyny rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej i grają sparingi. Najnowsze wyniki można będzie znaleźć również na stronie dolfutbol.pl. Będą one uzupełniane na bieżąco.

 

Dolnośląskie kluby 20 lat później [MAPA]

Przygotowania do rundy wiosennej na dolnośląskich boiskach w pełni. Sparingi grają nie tylko drużyny z ekstraklasy czy I ligi, ale również z niższych lig. Informacje o wszystkich ciekawych rozstrzygnięciach znajdziecie na dolfutbol.pl

SPARINGI 22 LUTEGO – 26 LUTEGO

  • Zagłębie II Lubin – KGHM ZANAM Polkowice 2:3 (1:1)
  • Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice 4:0
  • Odra Opole – Ślęza Wrocław 3:1 (1:0)
  • Górnik Wałbrzych – Polonia Świdnica 5:1 (2:0)
  • Lechia Dzierżoniów – Sokół Wielka Lipa 1:0 (0:0)
  • Pogoń Oleśnica – Polonia Trzebnica 1:1 (0:0)
  • Sokół Marcinkowice – KS Żórawina 6:1
  • ARS Brazylia – Bielawianka 3:2
  • Kuźnia Jawor – AKS Strzegom 2:5 (1:3)
  • Piast ZPAS Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna 4:0 (0:0)
  • Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śl. 1:2
  • MKP Wołów – Stal Chocianów 3:5
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra 2:2 (0:1)
  • Sudety Giebułtów – Granica Bogatynia 3:1
  • Czarni Żagań – Piast Wykroty 0:2
  • Włókniarz Mirsk – Łużyce Lubań 5:3
  • Olsza Olszyna – Piast Zawidów 4:4
  • Gryf Gryfów ŚL. – KS Łomnica 4:3
  • Sparta Zebrzydowa – TS Parzyce 2:3
  • Unia Jaroszów – Nysa Wiadrów 4:3 (1:2)
  • BKS Bolesławiec – Promień Żary 2:4 (0:2)
  • Górnik Złotoryja – Orzeł Wojcieszów 3:3
  • Konfeks Legnica – KS Męcinka 4:1
  • LKS Ocice – Chrobry Nowogrodziec 1:4
  • Sudety Giebułtów – Włókniarz Leśna 2:0
  • MKP II Wołów – Heros Stary Wołów 3:
  • Zieloni Rakoszyce – Orzeł Bukówek 4:3
  • Victoria Siciny – Odra Chobienia 0:0
  • Korona Czernina – Odra Chobienia 1:2
  • Zamet Przemków – Chrobry II Głogów 4:2

SPARINGI 13 LUTEGO – 19 LUTEGO

  • Ślęza Wrocław – Stal Brzeg 2:0 (1:0)
  • Piast Nadolice – WKS Wilczyce 5:2
  • Szaluna Zębice – Błękitni Siedlce 4:3
  • Zjednoczeni Szczepanów – Grom Gromadzyń Wielowieś 3:1
  • Śląsk II Wrocław – Sokół Kleczew 3:0
  • Błękitni Studniska Dolne – Cosmos Radzimów 1:5
  • Sparta Zebrzydowa – Piast Iłowa 1:4 (0:2)
  • Polonia Środa Śląska – GKS Kobierzyce 2:3
  • Odra Bytom Odrzański – Zamet Przemów 4:4
  • Sparta II Wrocław – KS Wicher Domasław 6:4 (2:2)
  • Prochowiczanka – Sparta Gręebocice 0:1
  • Zachód Sobótka – Bystrzyca Kąty Wr. 0:4
  • Błękitni Gniechowice – KS Brochów 3:1
  • Tęcza Kwietno – LZS Ciechów 5:2
  • GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki Wrocław 1:1
  • Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych 3:7
  • Unia Jaroszów – PARK Targoszyn 7:1
  • Konfeks Legnica – Czarni Rokitki 5:2 (3:2)
  • GKS Warta Bolesławiecka – Pogoń Świerzawa 5:2 (3:1)
  • Mitex Podgórzyn – Potok Karpniki 1:1
  • Victoria Czadrów – Piast Bolków 1:6 (0:4)
  • Chojnowianka – KS Legnickie Pole 4:2
  • Pogoń Pieszyce – Piławianka Piława Górna 0:2
  • Orzeł Marszowice – Burza Bystrzyca Oławska 1:2
  • Granit Roztoka – Sokół Kostrza 8:1
  • UKS Przemków Huta – Odra Chobienia 1:1 (1:0)
  • Orzeł Lubawka – Włókniarz Chełmsko 5:1
  • MKS Kostomłoty – Zjednoczeni Łowęcice 1:4
  • Orzeł Sadowice – Puma Pietrzykowice 1:9
  • TUR Królewska Spiżarnia Wrocław – Piast Lutynia 2:1 (1:0)
  • Iskra Pasikurowice – FC Wrocław Academy 2:2
  • Pogoń Jastrzebce – Puma Pietrzykowice 3:1
  • Ambrozja Bogdaszowice – Mechanik Brzezina 2:4
  • Czarni Białków – KP Brzeg Dolny 0:2
  • Huragan Minkowice – Widawa Kiełczów 2:2
  • Lechia Piechowice – Kwisa Świeradów Zdrój 0:1
  • Dąb Siedliska – BKS Bolesławiec 5:1 (2:0)
  • Ślęża Ciepłowody – Victoria Tuszyn 2:3 (0:0)
  • Olimpia Oleśnica – Polonia Miłoszyce 6:0
  • Czarni Wałbrzych – MKS Szczawno-Zdrój 2:4
  • Kuźnia Jawor – Lotnik Jeżów Sudecki 1:2 (0:0)
  • Zieloni Łagiewniki – Nefryt Jordanów Śl. 0:2 (0:0)
  • Unia Naprawa – Orzeł Bukówek 3:0
  • Granica Bogatynia – Chrobry Nowogrodziec 2:5
  • Widawa Bierutów – Żubry Smarchowice Śląskie 8:3 (4:0)
  • Pogoń Wleń – Orzeł Wojcieszów 1:8
  • Piast Wykroty – Olimpia Kowary 0:7
  • Apis Jędrzychowice – Łużyce Lubań 5:4 (4:0)
  • Dolpasz Skokowa – KS Łozina 4:3 (1:1)
  • Piast Żmigród – Zagłębie II Lubin 1:1 (1:1)
  • MKP Wołów – Odra Ścinawa 5:1 (2:0)
  • Sokół Marcinkowice –  Polonia Głubczyce 1:1
  • Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 8:2
  • Polonia Trzebnica – Wiwa Goszcz 4:0
  • KS Żórawina – Wiwa Goszcz 0:3
  • Piast Żmigród – Sokół Wielka Lipa 5:2 (4:1)
  • Lechia Dzierżoniów – Orzeł Zabkowice Śl. 3:3 (1:0)
  • AKS Strzegom – Nysa Kłodzko : (2:1)
  • Energetyk Siechnice – Start Namysłów 1:3
  • Pogoń Oleśnica – Widawa Bierutów 4:2 (0:2)
  • Czarni Żagań – Victoria Ruszów 2:5
  • Włókniarz Mirsk – Stella Lubomierz 4:3
  • Halniak Miłków – KS Łomnica 2:2 (1:1)
  • Pogoń Świerzawa – GKS Warta Bolesławiecka 2:5
  • Woskar Szklarska Poręba – Sudety Giebułtów 3:6

 

SPARINGI 11 LUTEGO – 12 LUTEGO

 

  • Rodło Granowice – Czarni Rokitki 4:3
  • Ślęza Wrocław – ARS Football 5:1 (2:0)
  • Bielawianka – Zjednoczeni Żarów 2:1
  • Orzeł Sadowice – TOR Dobrzeń Wielki 4:0
  • Zagłębie II Lubin – Orkan Szczedrzykowice 3:0
  • Foto-Higiena Gać – Małapanew Ozimek 1:2
  • Orzeł Mysłakowice – Lechia Piechowice 2:2
  • Pogoń Wleń – Stare Jaroszowice 5:5
  • Granica Bogatynia – Olimpia Kowary 1:7
  • Orzeł Wojcieszów – GKS Męcinka 6:2
  • Jarota Jarocin – Miedź II Legnica 0:2 (0:0)
  • Włókniarz Leśna – Kwisa Świeradów Zdrój 8:0 
  • Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra 1:8
  • Nysa Zgorzelec – Lotnik Jeżów Sudecki 2:1 (2:0)
  • Apis Jędrzychowice – Sparta Zebrzydowa 2:4 (0:2)
  • Czarni Jelcz-Laskowice – GKS Kobierzyce 5:0
  • Granica Bogatynia – Błękitni Studniska Dolne 4:0 (1:0)
  • WKS Wierzbice – Sokół Smolec 3:1
  • Prochowiczanka – Orla Wąsosz 1:0 (0:0)
  • Ikar Miłogostowice – KS Polkowice JR 3:1
  • Unia Jaroszów – Piast Bolków 2:4 (1:3)
  • Huragan Pobiedziska – Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:2
  • MKP Wołów – KP Brzeg Dolny 2:0
  • Dolpasz Skokowa – Czarni Białków 1:1
  • Piast Iłowa – Zamet Przemków 1:4 (0:2)
  • Czarni Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce 1:8
  • Odra Chobienia – Zadzior Buczyna 6:1 (1:0)
  • Kaczawa Bieniowice – GKS Raciborowice 4:5
  • AKS Strzegom – KS Polkowice 0:6 (0:1)
  • Victoria Ruszów – SV Dobern 6:4 (3:1)
  • Sawczak-Włókniarz Mirsk – Woskar Szklarska Poręba 7:1 (2:0)
  • GKS Warta Bolesławiecka – Górnik Złotoryja 4:2 (2:2)
  • Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska 3:3 (1:2)
  • Piast ZPAS Nowa Ruda – TJ Slovan Broumov 4:4
  • Nysa Kłodzko – Kolektyw Radwanice 0:2
  • Śląsk II Wrocław – Wiwa Goszcz 6:1
  • Sokół Marcinkowice – Skalnik Gracze 5:0
  • Polonia Miłoszyce – Korona Osiek 6:2
  • Piast Wykroty – Stella Lubomierz 5:0
  • Energetyk Siechnice – Huragan Minkowice Oławskie 8:1 (2:1)
  • Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 2:0 (0:0)
  • Pogoń Oleśnica – Lechia Dzierżoniów 3:3
  • Lech II Poznań – Piast Żmigród 2:1 (1:0)
  • Górnik Wałbrzych – Olympia Hradec Kralove 2:3 (0:2)
  • Miedź Legnica – Sfîntul Gheorghe Suruceni 3:1 (1:0)

 

SPARINGI 6 LUTEGO – 10 LUTEGO

  • Chrobry II Głogów – Odra Ścinawa 1:2
  • Ślęza Wrocław – Sokół Wielka Lipa 2:1 (2:1)
  • Energetyk Siechnice – FC Academy Wrocław (CLJ) 3:3 (1:2)
  • Miedź Legnica – Dnipro Dniepropietrowsk 0:1 (0:0)
  • Ślęza Wrocław – Rozwój Katowice 2:4

Bramki dla Ślęzy: Firlej 2 (68, 83)

  • Piast Żmigród – Rozwój Katowice 2:2 (1:1)

Bramki dla Piasta: Testowany (26), Celuch (55).

  • MKP Wołów – Orla Wąsosz
  • Zachód Sobótka – Zjednoczeni Żarów 7:2
  • Wiwa Goszcz – Astra Krotoszyn 1:4
  • Chrobry II Głogów – Odra Chobienia 2:0 (0:0)

 

WCZEŚNIEJSZE SPARINGI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *