Football Manager 2018 researcherzy

Football Manager 2018. Dolnośląscy researcherzy poszukiwani

Jesteś fanem, ale również ekspertem na temat Miedzi Legnica lub Chrobrego Głogów, albo któregoś z dolnośląskich trzecioligowców? Możesz zostać researcherem w najnowszej odsłonie legendarnej gry Football Manager 2018.

 

TOP 10. Najciekawsze transfery w III lidze

Ogłoszenie o poszukiwaniu ekspertów oraz lista klubów zostały opublikowane na stronie doskonale znanej wszystkim FM-maniakom, czyli cmrev.com. Na liście znalazły się obaj dolnośląscy I-ligowcy, czyli Miedź Legnica oraz Chrobry Głogów. Zgłaszać się mogą również researcherzy klubów III-ligowych.

 

Kim jest ten tzw. „researcher”? To FM-owy opiekun klubu, który opracowuje jego dane do nadchodzącej edycji Football Managera: aktualizuje profile i atrybuty piłkarzy oraz trenerów, dba o wszelkie niuanse związane z klubem. Kandydat powinien znać zespół od podszewki – skład, rezerwy, juniorów, sztab szkoleniowy, zarząd, stadion i bazę treningową, szczegółowe dane klubowe i inne niezbędne FM-owi informacje. Najlepiej, by regularnie uczęszczał na mecze 1. zespołu i na własne oczy obserwował poczynania zawodników, tak aby jak najwierniej odwzorować ich umiejętności w najnowszej odsłonie gry Sports Interactive. Niezbędny jest przy tym pełny obiektywizm.

 

Mile widziani są również fani, którzy znają się na zespołach CLJ oraz drużynach rezerw. Co ważne, twórcy gry nie szukają researcherów do małych lig – od IV ligi w dół.

 

Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres pl.fm.research@gmail.com

 

1 thought on “Football Manager 2018. Dolnośląscy researcherzy poszukiwani”

  1. są cztery grupy III ligi, czyli razem jakies 72 zespoly. Gdyby np za bycie researcherem była do wylosowania nagroda typu 150 zł, to by pewnie byloby wielu chętnych. Chodzi o to, że możnaby najpierw wylosować dwóch spośród 72 researcherów i ”sprawdzić ich” (czy realnie odwzorowali rzeczywistość). Wówczas ten lepszy z tej dwójki według oceniającyh\sprawdzających go dostałby nagrode np te 150 zł. Wtedy każdy researcher miałby motywacje by nie kłamać ze skilami bo chciałby zgarnąć 150 zł . Wszystkich sprawdzić\zweryfikować nie można, dlatego tylko dwóch wylosować i z tej dwójki lepszego nagrodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *