Polska - Kazachstan Bilety

Polska – Kazachstan: Bilety można już kupować [BILETY POLSKA – KAZACHSTAN, CENY]

Polska – Kazachstan: Bilety – jak kupić?

Tu kupisz bilet na mecz Polska – Kazachstan

Bilety można kupować tylko za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Będą one wysyłane przesyłką kurierską po 17.08.2017.

 

By wyświetlić sektory i kupić bilety w meczu piłki nożnej EL. MISTRZOSTW ŚWIATA POLSKA – KAZACHSTAN należy połączyć konto KupBilet z numerem swojej Karty Kibica Reprezentacji Polski! W tym celu zaloguj się na stronie KupBilet, a następnie w dziale MOJE KONTO > Dane osobowe podaj swój numer PESEL i naciśnij ROZPOCZNIJ PROCEDURĘ WERYFIKACJI KARTY KIBICA. Osoby bez weryfikacji Karty Kibica nie mogą wyświetlić miejsc na stadionie i umieścić ich w swoich koszykach! Procedura ta trwa w fazie obowiązywania Karty Kibica do 14 sierpnia włącznie!

 

Tu kupisz bilet na mecz Polska – Kazachstan

PZPN niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl

 

PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem ich dalszej odsprzedaży z zyskiem stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

 

W pierwszej fazie sprzedaży od 08.08.2017 r. do 14.08.2017 r. (włącznie) do nabycia biletu wymagana jest Karta Kibica. Po tym terminie nie będzie wymagane posiadanie Karty Kibica.

 

Każda osoba dla której ma być zamówiony bilet w pierwszej fazie sprzedaży musi posiadać SWOJĄ Kartę Kibica. Dotyczy to także dzieci i obcokrajowców.

 

Maksymalna ilość biletów przypadająca na login wynosi 5.

 

Nie ma możliwości rezerwacji biletów ani zakupu biletów grupowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *