Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom

AKS przegrywał z Karkonoszami 0:3, ale wygrał 5:3 [BRAMKI]

Co za mecz w Jeleniej Górze na starcie sezonu Sport Track IV ligi zachodniej. Karkonosze prowadziły z AKS-em Strzegom 3:0, by przegrać 3:5.

Sport Track IV liga wschodnia. Oceniamy szanse [SONDA]

Mecz Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom zapowiadało się bardzo interesująco. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie miało taki przebieg. Faworyzowani gospodarze prowadzili na początku II części już 3:0. Najpierw trafił Daniel Gałach, później poźniej do własnej bramki trafił Kamil Sadowski, a w 53 min. gola strzelił Tomasz Woźniczka.

Wydawało się, że jest już po meczu. Być może wysokie prowadzenie uśpiło gospodarzy, ale po chwili stało się coś niewyobrażalnego. Gracze AKS-u w ciągu 4 minut… wyrównali. W 54 min. trafił Dominik Radziemski, dwie minuty później gola strzelił Michał Skrypak, a w 57 min. wyrównał Przemysław Grosiak.

Oszołomieni gospodarze już się nie podnieśli. W 60 min. znów strzelił Skrypak, a w 66 min. wynik spotkania na 3:5 ustalił Radziemski.

Tym samym doszło do niespodzianki, zwłaszcza patrząc z perspektywy przebiegu spotkania. Oczywiście nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków po jednym spotkaniu, ale wiele wskazuje na to, że w Strzegomiu proces przebudowy składu pod wodzą Roberta Bubnowicza przebiega pomyślnie.

A Karkonosze? Oczywiście wciąż są mocne, a najbliższe kolejki pokażą, czy upatrywanie w nich faworytów ligi było uzasadnione.