Krzysztof Wiktorowicz

15-latek zadebiutował w Piaście Żmigród

Piast Żmigród wygrał w Pucharze Polski z Sokołem Kaszowo 5:1. W barwach III-ligowca zadebiutował 15-letni Krzysztof Wiktorowicz.

Pucharowa środa i… czwartek. Puchar Polski w okręgach [WYNIKI]

Jak większość drużyn z III cz IV ligi, które grały w Pucharze Polski z niżej notowanym rywalem, również trener Piasta Żmigród dał szansę młodym zawodnikom do zaprezentowania się. Grzegorz Podstawek zabrał na mecz do Kaszowa m.in. nastolatków Michała Krawczyszyna, Jakuba Adamczyka oraz Krzysztofa Wiktorowicza.

Dwaj ostatni zaliczyli nawet oficjalny debiut w seniorach Piasta. Warto dodać, że Wiktorowicz dopiero 2 września skończy… 15 lat. Młody skrzydłowy ma spory talent, a w Piaście liczną, że debiut będzie dla zawodnika mobilizacją do dalszej pracy.

Ostatni dzień okienka transferowego na Dolnym Śląsku

W meczu z Sokołem Piast wygrał 5:1. Wiktorowicz spędził na murawie II połowę, a Adamczyk 25 minut.

źródło: piast-zmigrod.pl