Miedź Legnica Chrobry Głogów

Nice 1. liga: Gola kolejki i pudło rundy już znamy

W ostatniej kolejce Nice 1. Ligi swoje mecze wygrały Miedź Legnica i Chrobry Głogów. W meczu Miedzianki doszło do pudła rundy, a zwycięski gol dla głogowian bez problemów zostanie golem kolejki.

 

To najlepszy start legniczan od lat. Miedź skazana na sukces?

Chrobry Głogów przed tygodniem stracił fotel lidera po derbach z Miedzią. Prestiżowa porażka nie podłamała jednak podopiecznych Grzegorza Nicińskiego, którzy już w piątek pokonali w Niepołomnicach Puszczę 1:0. Jedynego gola strzelił w 26 min. Konrad Kaczmarek.

Jedynego, ale za to jakiego. Takiego woleja nie powstydziliby się najlepsi napastnicy świata. Kaczmarek huknął z powietrza, nie dając bramkarzowi gospodarzy szans na obronę. Można zresztą przekonać się o tym oglądając skrót poniżej (gol Kaczmarka w 46 sekundzie).

 

Trafienie napastnika Chrobrego to z pewnością gol 7. kolejki Nice 1 Ligi. W meczu innego dolnośląskiego pierwszoligowca – Miedzi Legnica – widzieliśmy natomiast pudło nie tylko kolejki, ale i pewnie rundy jesiennej, a może i sezonu. W ostatniej akcji meczu Jakub Votus z niecałych 17 metrów nie trafił w pustą bramkę. Na szczęście Miedź prowadziła w tym momencie z Bytovią 2:1 i kiks napastnika Miedzianki obył się bez konsekwencji.

 

Tu można obejrzeć tę sytuację

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *