Pogoń Oleśnica oświadczenie

Fatalny start Pogoni Oleśnica. Prezes klubu wydał oświadczenie

Pogoń Oleśnica jest z pewnością największym rozczarowaniem początku sezonu w Sport-Track IV lidze, nie tylko w grupie wschodniej, ale i na całym Dolnym Śląsku. Prezes klubu wydał oświadczenie w związku sytuacją.

 

Magazyn Sport-Track IV ligi w telewizji

1 punkt i bilans bramek 2:8 – oto dorobek Pogoni Oleśnica po pięciu kolejkach Sport-Track IV ligi wschód. Dorobek fatalny jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że oleśniczanie byli przed sezonem upatrywani w gronie jeśli nie faworytów do awansu, to z pewnością do zajęcia jednego z czołowych miejsc.

 

Boiskowa rzeczywistość mocno zweryfikowała ten cele, choć trzeba pamiętać, że to dopiero początek ligi. I równie dobrze po kolejnych kilku kolejkach Pogoń może być znacznie wyżej w tabeli.

 

IV liga wschód: Szalone zwycięstwo Nysy. Hit dla rezerw Śląska

Problem z pewnością jest. Nie będzie jednak radykalnych kroków naprawczych przy Brzozowej. Władze klubu wydały oświadczenie…

 

Oświadczenie Prezesa MKS Pogoń Oleśnica.

W związku z bardzo złymi wynikami I zespołu seniorów w pierwszych 5 meczach sezonu, pragnę oświadczyć, że ponoszę pełną odpowiedzialność za obecny stan rzeczy oraz pozycję w tabeli.

Na chwilę obecną zespół potrzebuje spokoju i możliwości zrehabilitowania się za swoją dotychczasową postawę. Trener Marcin Jurasik pozostanie na swoim stanowisku. Nie zajdą również żadne zmiany personalne w kadrze I zespołu.

Wszystkich rozczarowanych naszą postawą, w szczególności Kibiców, pragnę przeprosić. Wraz z zespołem, zrobimy wszytko aby poprawić ostatnie wyniki.

Dziś drużyna bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, o które proszę. Bądźcie z nami w meczu przeciwko Wiwie Goszcz, w niedzielę o godzinie 15:00 na Brzozowej 5.

Michał Krej
Prezes Zarządu
MKS Pogoń Oleśnica

1 thought on “Fatalny start Pogoni Oleśnica. Prezes klubu wydał oświadczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *