Eurojackpot wyniki losowanie

Eurojackpot w Polsce 15.09 wyniki. Kiedy losowanie Eurojackpot?

Eurojackpot w Polsce 15.09 wyniki. Loteria Eurojackpot po raz pierwszy Polsce już dziś 15 września. Do wygrania jest nawet 127 mln zł. Jak grać w Eurojackpot? Kiedy losowanie Eurojackpot? Gdzie oglądać na żywo losowanie gry Eurojackpot? Sprawdź! WYNIKI LOSOWANIA EUROJACKSPOT 12.09.2017.

 

Losowanie Eurojackpot – Transmisja na żywo

Eurojackpot w Polsce 15.09 wyniki. Już dziś, w piątek gracze z Polski będą mogli wciąż udział w loterii Eurojackpot, w której główna wygrana to aż 375 mln zł. Dziś takiej kumulacji nie będzie, ale i tak będzie można wygrać ogromną kwotę, a mianowicie 127 mln zł.

 

Jak grać w loterię Eurojackpot? Zasady gry w Eurojackpot są bardzo proste. Wystarczy wytypować łącznie siedem liczb – 5 z 50 oraz 2 z 10 liczb. Można to zrobić skreślając je samodzielnie na blankiecie albo grając na chybił trafił w punktach Lotto.

 

Losowanie Eurojackpot – Transmisja na żywo

Kiedy losowanie Eurojackpot? Losowania gry Eurojackpot odbywają się raz w tygodniu, w piątki, w godzinach 20:00 – 21:00 w Helsinkach. Przeprowadzane są przez fińską loterię Veikkaus Oy. Pierwsze losowanie, w którym mogą wziąć gracze z Polski odbędzie się 15 września. Cena zakładu wynosi 12.5 zł.

 

Ile można wygrać w Eurojackpot? Eurojackpot oferuje 12 stopni wygranych. Warto podkreślić, że wygrane odnotowane w Polsce mogą zostać powiększone o ewentualną nadwyżkę z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro. Oznacza to, że nasi Gracze mają szansę na wyższe wygrane niż w innych krajach, w których dostępna jest gra!

 

Eurojackpot w Polsce 15.09 wyniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *