Stilon Gorzów - Piast Żmigród

III liga: Piast prowadził 2:0, ale stracił 5 goli w 16 minut

Szalony mecz obejrzeli kibice w Gorzowie Wielkopolskim. Piast Żmigród prowadził ze Stilonem 2:0, później remisował 3:3, ale ostatecznie uległ 3:6.

III liga. Mecz na szczycie dla Polkowic

Emocjami, bramkami i sytuacjami podbramkowymi mecz Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród mógłby obdzielić kilka spotkań. Niestety, dla naszej drużyny bez happy endu, choć przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być odwrotny. Inna sprawa, że bardzo słabo zaprezentowała się defensywa gości i bramkarz Jakub Matlak. 24-letni golkiper przynajmniej dwie bramki musi zapisać na swoje konto.

A zaczęło się wyśmienicie. W 17 min. Mateusz Fedyna, który po raz pierwszym wyszedł w podstawowym składzie Piasta, wyprowadził gości na prowadzenie. W 33 min. na 2:0 podwyższył Mateusz Jaros. Wydawało się, że goście mają mecz pod kontrolą – niestety, 3 minuty później goście strzelili kontaktowego gola.

III liga: Jedenastka miesiąca #sierpień 2017

Po przerwie stało się coś, co trudno wytłumaczyć. Gospodarze strzelili 5 goli w 16 min! W międzyczasie, na 3:3, pięknego gola z ok. 35 m zdobył Paweł Kohut. Niestety, mimo jeszcze kilku okazji, goście nie zdołali już odwrócić losów spotkania.