Platan Siedlce włamanie

Złodzieje okradli B-klasowy klub

W nocy z czwartku na piątek doszło do włamania do budynku klubowego w Siedlcach. Złodzieje okradli B-klasowego Platana ze sprzętu.

 

Te kluby upadły. Jedne się odrodziły, innych już nie ma

O włamaniu i kradzieży poinformował klub na swoim fanpage’u.: Dziś w nocy nastąpiło włamanie do budynku klubowego pomieszczenia gospodarczego Klubu Platan Siedlce. Zostały skradzione meczowe siatki bramkarskie, chorągiewki meczowe z napisem „Platan Siedlce” oraz piłki treningowe ok. 20 sztuk. Wstepnie oszacowane straty to koszt ok. 2000 zł. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie. Wszystkich kto mógłby pomóc w śledztwie prosimy o pomoc.

 

Szczerze mówiąc – brak słów. Każda kradzież należy potępić i napiętnować, ale po co komu siatki i chorągiewki, a także – jak sądzę – używane piłki? Albo dokonali tego kompletni idioci dla „zabawy”, albo… ktoś chce stworzyć klub. Choć trudno uwierzyć, że zaczynałby od okradania innego zespołu. Naprawdę, trudno ogarnąć co kierowała tymi debilami…

 

Sędziowski skandal czy szukanie usprawiedliwień na siłę?

Platan Siedlce występuje w II grupie legnickiej klasy B. Po 6. kolejkach jest na 8. miejscu. W najbliższą niedzielę ma zagrać u siebie z Błyskawicą Luboszyce.

 

Fot. Facebook Platan Siedlce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *