Mecz Widawa - Bystrzyca odwołany

Mecz Widawa – Bystrzyca odwołany. Coraz bliżej wykluczenia z rozgrywek

Mecz Widawa Bierutów – Bystrzyca w GreenPost wrocławskiej klasie okręgowej został odwołany. Drużyna z Kątów Wrocławskich zostanie ukarana walkowerem i zapewne za niewiele ponad tydzień zostanie wykluczona z rozgrywek.

 

Te kluby upadły. Jedne się odrodziły, innych już nie ma

Czy piłkarze Bystrzycy Kąty Wrocławskie wyjdą na mecz w Bierutowie z Widawą (niedziela, godz. 15)? – pytał we wtorek jeden z kibiców. Spotkanie było zaplanowane, bowiem Bystrzyca nie została wycofana z rozgrywek GreenPost klasy okręgowej. Klubowi dyscyplinarnie została zawieszona licencja, ale – jeśli do dzisiaj klub dopełniłby formalności – licencja zostałaby przywrócona i Bystrzyca mogłaby grać.

 

Jak nie trudno się domyślić, nic takiego się nie stało. Dziś Komisja Rozgrywek wycofała z obsady mecz w Bierutowie. Bystrzyca Kąty Wrocławskie zostanie ukarana walkowerem. I będzie to drugi walkower za nie przystąpienie do meczu. Zapewne za tydzień nie dojdzie do spotkania w Kobierzycach, a wtedy – po trzecim walkowerze – Bystrzyca zostanie wyrzucona z rozgrywek GreenPost klasy okręgowej. Jeśli będzie chciała wrócić do gry w nowym sezonie, będzie musiała zaczynać od klasy B.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *