Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów

Lechia odrabia zaległości. Stawką meczu z Rekordem 7. miejsce w tabeli

Lechia Dzierżoniów zagra dziś w Bielsku-Białej zaległy mecz z Rekordem. Drużyna, która wygra awansuje na 7. miejsce w tabeli III ligi.

 

III liga. Szalony mecz Lechii. Bezbramkowy debiut Sochy

Pierwotnie mecz Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów miał zostać rozegrany 24 września w ramach 9. kolejki III ligi. Aura jednak storpedowała te plany. Mecz początkowo przeniesiono na 11 października, ale ostatecznie termin rozegrania meczu wyznaczono na 18 października. Początek o godz. 15.

 

W Bielsku-Białej spotkają się sąsiedzi w ligowej tabeli. Obie drużyny mają po 16 punktów i zerową różnicę bramek – trójkolorowi są wyżej w tabeli dzięki temu, że mają więcej strzelonych goli (18:18 do 16:16). Stawką spotkania jest 7. miejsce w tabeli po 12. kolejkach.

 

Siedem goli i ogromne emocje do końca. Ale trzy punkty uratowane

To trzeci wyjazd Lechii z rzędu. Po porażce w Brzegu ostatnio dzierżoniowianie wygrali w Zdzieszowicach. Wydaje się, że w Bielsku-Białej nie są bez szans na zdobycz punktową.

 

Wśród dolnośląskich zespołów III ligi zaległy mecz ma do rozegrania jeszcze Zagłębie II Lubin. Spotkanie w Turzy Śląskiej z Unią zaplanowano na kolejną środę, 25 października. Dziś natomiast odbędzie się jeszcze mecz Skra Częstochowa – Gwarek Tarnowskie Góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *