GKS Katowice - Ruch Chorzów TV, ONLINE

GKS Katowice – Ruch Chorzów TV, ONLINE. Derby Śląska GKS – Ruch na żywo

GKS Katowice – Ruch Chorzów TV, ONLINE. Wielkie Derby Śląska GKS- -Ruch wracają po 14 latach. Gdzie oglądać transmisję meczu GKS Katowice – Ruch Chorzów na żywo w telewizji oraz w internecie. Mecz GKS Katowice – Ruch Chorzów już w niedzielę 22 października. Derby Śląska NA ŻYWO, ONLINE, STREAM.

 

GKS Katowice – Ruch Chorzów: Transmisja na żywo

GKS Katowice – Ruch Chorzów TV, ONLINE. Po długiej, czternastoletniej przerwie wracają Derby Śląska GKS Katowice – Ruch Chorzów. Tym razem „GieKSa” i „Niebiescy” zmierzą się na zapleczu ekstraklasy, przed laty derby rozgrywane były na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

Po raz ostatni obie drużyny w śląskich derbach zmierzyły się w marcu 2003 roku. Katowiczanie wówczas również byli gospodarzami – wygrali przy Bukowej 1:0 po golu Jacka Kowalczyka. Wtedy obie drużyny były liczącymi się zespołami w ekstraklasie. Teraz rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Ruch, który przystąpił do sezonu z pięcioma ujemnymi punktami, wciąż zamyka ligową tabele. Katowiczanie fatalnie zaczęli rozgrywki, ale później zaczęli punktować.

 

GKS Katowice – Ruch Chorzów: Transmisja na żywo

Oba zespoły ostatnio jednak spisują się bardzo dobrze. Ruchu wygrał 3 z 4 ostatnich meczów, katowiczanie w tym czasie zdobyli aż 10 punktów. To zapowiada naprawdę duże emocje w niedzielny popołudnie.

 

– Już od kilkunastu dni dostajemy od kibiców sygnały, że ten mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fani podkreślają rangę tego spotkania – zapowiada Piotr Mandrysz, trener gospodarzy. – Ranga jest duża, ale punkty można zdobyć tylko trzy jak w każdym innym spotkaniu. Ostatnie spotkanie graliśmy cztery dni temu. Nie było dużo czasu na regenerację, ale zdążyliśmy wymienić się wiedzą na temat naszego przeciwnika. Jako trener mam nadzieję, że będzie to dobre spotkanie, toczone w żywym tempie ale zgodnie z zasadami fair play. Wierzę, że moi chłopcy staną na wysokości zadania i przedłużą tę serię zwycięstw – dodaje Mandrysz.

Przed meczem GKS Katowcie – Ruch Chorzów

GKS Katowice – Ruch Chorzów TV, ONLINE

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *