B klasa grupa 8 Wrocław

To najbardziej wyrównana grupa małych lig na Dolnym Śląsku

Aż cztery drużyny z taką samą ilością punktów na miejscach 1 – 4, a także zaledwie 5 punktów różnicy między liderem a szóstą drużyną w tabeli. To na dziś najbardziej wyrównana liga na Dolnym Śląsku.

 

Ale przyaktorzył… Symulka ze stadionów świata w Dzierżoniowie

Po 10 kolejkach w grupie 8 wrocławskiej B klasy mamy arcyciekawą sytuację. Aż cztery drużyny mają na koncie 24 punkty – po wygraniu 8 spotkań i dwóch porażkach. Blisko czołówki są jeszcze dwie ekipy, które mają odpowiednio 3 i 5 punktów straty.

 

Po siedmiu kolejkach zdecydowanym liderem była Polonia Jaksonów, która miała komplet punktów na koncie. Później jednak nadeszła porażka w Sobótce, a w ostatniej kolejce u siebie z Zachowicami. Dzięki tej wygranej LZS zbliżył się do lidera, i innych zespołów z czołówki, na 3 punkty.

 

Oto daty meczów odwołanych z powodu „Grzegorza”

Za plecami Polonii jest wspomniana Ślężą, a na kolejnych lokatach GLKS Mietków oraz Zieloni Rakoszyce. Co ciekawe, obie drużyny spotkają się w ostatniej jesiennej kolejce i będzie to mecz o co najmniej 3. miejsce w tabeli na zakończenie rundy jesiennej.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że 6. w tabeli drużyna Błękitnych Pustków Wilczkowski ma zaledwie 5 punktów straty do prowadzącej czwórki, wiosna w tej grupie B klasy zapowiada się pasjonująco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *