KS Legnickie Pole - Kuźnia Jawor

95 minuta, 0:0 i wtedy rezerwowy decyduje się na rajd [FILM]

Gol rezerwowego zawodnika w 95 minucie meczu w Legnickim Polu zdecydowała o zwycięstwie Kuźni Jawor w meczu legnickiej okręgówki. Poprzedził go rajd rozpoczęty na własnej połowie.

Lider pokonany po golu w 92 min. Po akcji rezerwowych [FILM]

Sobota na dolnośląskich boiskach w małych ligach obfitowała w emocjonujące mecze, których losy decydowały się w ostatnich minutach, wręcz sekundach. Nie inaczej było w Legnickim Polu, gdzie KS podejmował Kuźnię Jawor.

Mimo że sytuacji nie brakowało, przez 94 minuty żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Arbiter przedłużył mecz o wiele minut, bowiem w 65 min. spotkanie zostało przerwane na 5 minut z powodu zadymienia, po odpaleniu rac przez kibiców.

Szalony mecz w Kłodzku. Od 0:2 do 5:3! Hat-trick Łazarowicz

W 95 min. piłkę na własnej połowie przejął rezerwowy Przemysław Piec. Przy dość biernej postawie defensywy wpadł w pole karne gospodarzy i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza KS-u. Kuźnia wygrała 1:0 na ciężkim terenie i umocniła się na 5. miejscu w tabeli legnickiej okręgówki.