Mirosław Drączkowski

Mirosław Drączkowski nie jest już trenerem Polonii

W środę, 29 listopada zarząd Polonii Środa Śląska zdecydował o odwołaniu Mirosława Drączkowskiego z funkcji trenera pierwszego zespołu.

 

Dolnośląski Pro Junior System OKRĘGÓWKA

„Na dzisiejszym, wieczornym posiedzeniu Zarząd Klubu MLKS Polonia Środa Śląska podjął decyzję o odwołaniu dotychczasowego szkoleniowca drużyny seniorów – Mirosława Drączkowskiego. W imieniu całego klubu pragniemy podziękować trenerowi za współpracę i życzyć powodzenia w dalszej karierze trenerskiej” – ogłosił klub na swojej stronie internetowej.

 

Mirosław Drączkowski objął Polonię w październiku 2016 roku. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Foltyna, który… zmieniło go w czwartoligowym Sokole Wielka Lipa.

 

Artur Nahajło trenerem MKP Wołów

Średzianie bardzo dobrze zaczęli sezon. Cztery pierwsze mecze wygrali, przez pięć byli niepokonani. Później było już znacznie gorzej. Co prawda w ostatniej kolejce wygrali w Jelczu-Laskowicach, ale nie zmieniło to wiele obrazu fatalnej postawy (m.in. 0:7 u siebie z GKS Kobierzyce) w drugiej części rundy jesiennej. Aktualnie Polonia zajmuje 7. miejsce w tabeli GreenPost klasy okręgowej, ale ma zaledwie 6 punktów przewagi nad strefą spadkową.

 

Na razie nie wiadomo kto zastąpi Drączkowskiego na stanowisku trenera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *