Krzysztof Tabak Polonia Środa Śląska

Polonia Środa Śląska ma nowego trenera

Krzysztof Tabak został nowym trenerem Polonii Środa Śląska, która zajmuje 7. miejsce w tabeli GreenPost klasy okręgowej. Zastąpił na tym stanowisku Mirosława Drączkowskiego.

 

Gomołysek trenerem pierwszej drużyny Sparty Wrocław

29 listopada trenerem Polonii Środa Śląska przestał być Mirosław Drączkowski. W sobotę, 16 grudnia ogłoszono, że zarząd klubu zdecydował się powierzyć się tę funkcję Krzysztofowi Tabakowi.

 

Średzianie bardzo dobrze zaczęli sezon w GreenPost klasie okręgowej. Cztery pierwsze mecze wygrali, przez pięć byli niepokonani. Później było już znacznie gorzej. Co prawda w ostatniej kolejce wygrali w Jelczu-Laskowicach, ale nie zmieniło to wiele obrazu fatalnej postawy (m.in. 0:7 u siebie z GKS Kobierzyce) w drugiej części rundy jesiennej. Aktualnie Polonia zajmuje 7. miejsce w tabeli, ale ma zaledwie 6 punktów przewagi nad strefą spadkową.

 

Awanse i spadki w sezonie 2017/18 na Dolnym Śląsku

Wcześniej, do 21 listopada, Krzysztof Tabak był trenerem czwartoligowego MKP Wołów. Wołowianie aktualnie są na 14. miejscu w tabeli, a na wiosnę czeka ich walka o utrzymanie się w lidze. Zastąpił go Artur Nahajło.

 

fot. mkp.wolow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *