Nysa Kłodzko transfery

Dwaj zawodnicy Nysy Kłodzko blisko zmiany klubu

Dwóch zawodników Nysy Kłodzko – Adam Bońkowski i Mikołaj Łazarowicz – jest na celowniku drużyn z wyższych lig. Beniaminek Sport-Track IV ligi szuka także wzmocnień składu przed rundą wiosenną.

 

Nieoczekiwana zmiana trenera w drużynie rewelacji IV ligi

Na stronie Nysy Kłodzko (nysa.klodzko.pl) można przeczytać rozmowę z trenerem Krzysztofem Konowalczykiem. Podsumowuje on w nim rundę jesienną, a także zdradza nieco na temat ruchów transferowych beniaminka w przerwie zimowej.

 

Wiele wskazuje na to, podczas zimowego okienka transferowego z Nysą pożegnają się dwaj liderzy zespołu – pomocnik Adam Bońkowski oraz obrońca Mikołaj Łazarowicz. Obaj mają ciekawe propozycje i wiele wskazuje na to, że z nich skorzystają.

 

Footballmania 2018, czyli jak Wrocław podzielił milion na piłkę młodzieżową

Nysa z kolei będzie chciała uzupełnić kadrę zespołu wyróżniającymi się zawodnikami z regionu. – Chciałbym, aby dla tych młodych zawodników Nysa była przystankiem w rozwoju, a nie klubem docelowym. Tutaj mają rozwinąć skrzydła pokazać się i spróbować swoich sił w wyższych ligach. Stawiam na młodych piłkarzy i to jest dla nich dobra wiadomość. Teraz w zimie też przyjdzie do nas paru zdolnych młodych zawodników, zobaczymy po pierwszych sparingach jak sobie radzą i jak można im pomóc – powiedział w rozmowie szkoleniowiec kłodzkiego klubu.

 

Na razie na celowniku Nysy jest sześciu zawodników, m.in. środkowy obrońca, ofensywny pomocnik oraz skrzydłowy.

 

źródło: nysa.klodzko.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *