szkolenie Nowoczesny klub sportowy

Bezpłatne szkolenia internetowe „Nowoczesny klub sportowy”

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Dauerman Kancelarią Prawa Sportowego i Gospodarczego organizuje cykl bezpłatnych webinariów (szkoleń internetowych) pod hasłem „Nowoczesny klub sportowy”.

 

Zniszczył boisko i narobił 15 tys. zł start. Teraz odpowie przed sądem

Szkolenia kierowane są do przedstawicieli klubów – członków Dolnośląskiego ZPN (po jednej osobie z każdego klubu). Cykl szkoleń składać się będzie z trzech webinariów trwających po około godzinę każde. Będą się one odbywać raz w miesiącu (w styczniu, lutym i marcu 2018 roku) w godzinach późno-popołudniowych. Pierwsze „wirtualne szkolenie” przewidujemy już w drugim tygodniu stycznia.

 

Planowane tematy szkoleń:

  • styczeń: RODO – nowe obowiązki ochrony danych osobowych osób fizycznych;
  • luty: naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego
  • marzec: kontrakt sportowy.

 

Nadchodzi rewolucja w amatorskiej piłce nożnej

Warunkiem uczestnictwa w webinariach jest rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl (poprzez wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi). Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma mailem indywidualne zaproszenie, dzięki któremu w umówionym dniu i godzinie będzie mógł być interaktywnym uczestnikiem webinarium.

 

Wszystkie 3 webinaria z tego cyklu są bezpłatne. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy reprezentować klub – członka Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami lub słuchawkami z dostępem do internetu wyposażone w przeglądarkę internetową. Szczegółowe informacje i terminy szkoleń będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, na platformie wszystkodlaklubu.pl (w zakładce „Szkolenia i Webinaria”), na Facebooku wszystkodlaklubu.pl

 

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@wszystkodlaklubu.pl

 

źródło: dolzpn.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *