Kacper Belica

Powrót Belicy do Trzebnicy. Trener zamierza go przypilnować

Kacper Belica wraca do Trzebnicy. Po półrocznej przygodzie w Wołowie, na wiosnę napastnik będzie reprezentował barwy beniaminka IV ligi.

 

Powrót po latach do Polkowic. Trzecioligowiec wzmacnia środek pola

Kacper Belica trafił do Trzebnicy wiosną 2014 roku z rezerw Chrobrego (wcześniej zadebiutował w II lidze w pierwszej drużynie głogowskiego klubu). Z Polonią spadał z III, a potem IV ligi, a także awansował z okręgówki do IV ligi, gdy trzebniczanie nie przegrali żadnego meczu w sezonie. W barwach beniaminka wschodniej grupy Sport-Track IV ligi już jednak nie zagrał, bowiem przeniósł się do Wołowa.

 

Jak się okazuje, za długo w MKP nie wytrwał. W Wołowie drużynę prowadził duet Krzysztof Tabak – Paweł Tronina, z czasem ten drugi objął Polonię. Teraz ściąga swojego byłego podopiecznego do Trzebnicy. – Bardzo dobrze pracowało mi się z trenerem Troniną w Wołowie i chciałbym teraz kontynuować tę współpracę. Mam nadzieję, że będę wzmocnieniem drużyny, a nie tylko uzupełnieniem składu – powiedział na oficjalnej stronie klubowej zawodnik.

 

Wychowanek Polonii wraca do Trzebnicy. Prosto z II ligi

Trener Tronina wierzy, że Belica pomoże trzebniczanom w pewnym zachowaniu ligowego bytu. – Jeśli sumiennie podejdzie do treningów i dobrze przepracuje okres przygotowawczy – a zamierzam dopilnować, żeby tak było – to będziemy mieć z niego sporo pożytku – skomentował trener na stronie poloniatrzebnica.pl

 

Przyjście Belicy to już drugi zimowy powrót do Trzebnicy. Wcześniej do klubu trafił Krystian Jajko, który ostatnio reprezentował barwy II-ligowej Legionovii.

 

fot. poloniatrzebnica.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *