Michał Bednarski KS Polkowice

Polkowice nie zwalniają tempa. Drugi dzień i drugie zimowe wzmocnienie

Michał Bednarski wraca do KS- Polkowice na kolejne wypożyczenie. Rok temu był postrachem III-ligowych bramkarzy. Czy tym razem będzie podobnie?

 

Powrót po latach do Polkowic. KS wzmacnia środek pola

Michał Bednarski w Polkowicach spędził wiosnę 2017. Z miejsca stał się jednym z najlepszych napastników ligi strzelając 13 bramek w 17 meczach KS-u. Po wypożyczeniu wrócił do Chrobrego, gdzie miał nadzieję powalczyć o miejsce w składzie I-ligowca. To się akurat nie udało i Bednarski grał głównie IV-ligowych rezerwach. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencję miał ogromną, m.in. Przemysława Trytkę, Konrada Kaczmarka czy Łukasza Szczepaniaka.

 

Teraz wraca do Polkowic, by znów siać postrach wśród III-ligowych golkiperów. Klub i większość kolegów z drużyny zna, więc nie będzie miał problemów z aklimatyzacją. Wiele wskazuje na to, że powinien być dużym wzmocnieniem ekipy Enkeleida Dobiego. To już drugi zimowy transfer polkowiczan, w poniedziałek potwierdzono przyjście Macieja Kowalskiego-Haberka.

 

Powrót Belicy do Trzebnicy. Trener zamierza go przypilnować

KS nie tylko pozyskuje zawodników. Warto pamiętać, że już trzech piłkarzy opuściło klub. Na szczęście dla polkowiczan tylko Damian Michalski (GKS Bełchatów skrócił wypożyczenie gracza) był podstawowym zawodnikiem. Mikołaj Ptak i Tomasz Wojciechowski grali niewiele, dlatego zresztą zdecydowali się na zmianę otoczenia.

 

fot. kspolkowice.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *