Wojciech Rusiecki Lotnik Twardogóra

W Twardogórze jednak zmiana. Lotnika obejmuje nowy trener

Lotnik Twardogóra ma jednak nowego trenera. Waldemara Lizaka, który dokończył rundę jesienną we wrocławskiej klasie A zastąpił Wojciech Rusiecki.

 

Powrót Belicy do Trzebnicy. Trener zamierza go przypilnować

Przypomnijmy, że w Twardogórze do zmiany trenera doszło w trakcie rundy jesiennej. Waldemar Lizak zastąpił Leszka Karbownika w 4 ostatnich meczach. Początkowo miało to być rozwiązanie tymczasowe, ale pod wodzą Lizaka Lotnik zdobył zdobył 10 punktów w 4 meczach i prezes Andrzej Miziniak postanowił, iż dotychczasowy wieloletni opiekun grup młodzieżowych dostanie szansę pracy z seniorami.

 

Okazuje się jednak, że to już nieaktualne. Waldemarowi Lizakowi, który w Twardogórze od lat pracuje z grupami młodzieżowym, ciężko było pogodzić prace również z seniorami.

 

Powrót po latach. Trzecioligowiec wzmacnia środek pola

Dlatego władze klubu zdecydowały, że trenerem drużyny seniorów zostanie Wojciech Rusiecki. W 2016 roku poprowadził Wiwę Goszcz do IV ligi, ale wtedy został zmieniony przez Józefa Klepaka. Ostatnio Rusiecki pracował w Zenicie Międzybórz.

 

Przygotowania do wiosny Lotnik rozpocznie 17 stycznia. Twardogórzanie po rundzie jesiennej zajmują 8. miejsce w grupie II wrocławskiej klasy A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *