Baraże o III ligę

Baraże o III ligę. O awansie mają zdecydować dwa mecze [TERMINY]

Ze względu na fakt, że na Dolnym Śląsku mamy dwie grupy Sport-Track IV ligi o tym, która drużyna awansuje do III ligi decyduje baraż. W rym roku maja być to dwa mecze barażowe.

 

Powrót Belicy do Trzebnicy. Trener zamierza go przypilnować

Pomału klarują się terminarze rozgrywek w małych ligach na Dolnym Śląsku w rundzie wiosennej. Prezes DolZPN Andrzej Padewski poinformował m.in. o terminach meczów dolnośląskiego Pucharu Polski – półfinały odbędą się 25 kwietnia, a finał 9 maja.

 

Znane są już także pierwsze informacje na temat barażu o awans do III ligi. Komisji Rozgrywek DolZPN wnioskuje, aby w tym sezonie rozgrywać dwa mecze barażowe. Zdecyduje o tym zarząd związku na posiedzeniu 26 stycznia, ale wydaje się, że podjęcie decyzji o meczu i rewanżu będzie formalnością. Jeśli tak się stanie mecze barażowe zostaną rozegrane 23 oraz 27 czerwca. Pierwszy mecz odbędzie się więc tydzień po zakończeniu sezonu w Sport-Track IV lidze (ostatnia kolejka zaplanowana jest na 16 czerwca).

 

 

Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie o awansie decydował jeden mecz barażowy między zwycięzcami grup IV ligi. W Trzebnicy Zagłębie II Lubin wygrało z Foto-Higieną Gać 3:0. Gacianie są również aktualnie liderem wschodniej grupy Sport-Track IV ligi. Na zachodzie po jesieni prowadzi Apis Jędrzychowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *