Apis Jędrzychowice sparingi

Lider przygotowuje się do wiosny. Ruchy kadrowe w Jędrzychowicach [SPARINGI]

Jeden odchodzi, drugi na testach, 10 na celowniku – to może być gorąca zima w Jędrzychowicach. Apis, lider zachodniej grupy Sport-Track IV ligi, przygotowuje się do rundy wiosennej.

 

Stal testuje Chrzanowskiego. Dwa gole napastnika w sparingu

Już niemal tydzień trenują piłkarze Apisu Jędrzychowice, lidera zachodniej grupy Sport-Track IV ligi. W najbliższą sobotę podopieczni Gerarda Jurewicza zagrają pierwszy sparing – w czeskim Frydlancie zmierzą się z Sudetami Giebułtów (spis wszystkich meczów kontrolnych poniżej). – Trenujemy cztery razy w tygodniu. Od 29 stycznia planujemy tygodniowy obóz dochodzeniowy w Zgorzelcu – mówi szkoleniowiec Apisu.

 

Przed rundą wiosenną na pewno dojdzie do zmian kadrowych w Jędrzychowicach. Z zespołem żegna się Adrian Wójcik, który wyjeżdża do pracy do Hiszpanii. Na testach w II-ligowej Stali Stalowa Wola przebywa Jakub Chrzanowski (w pierwszym meczu sparingowym z Resovią Rzeszów CLJ).

 

Górnik Boguszów-Gorce: Wzmocnić kadrę i walczyć o utrzymanie

Ewentualne starty kadrowe będą jednak uzupełnione. – Testujemy ok. 10 nowych zawodników, ale ze względu, że to początek sprawdzianu, to na razie nie informujemy o nazwiskach. Mogę tylko powiedzieć, że wśród nowych nabytków ze względów proceduralnych nie będzie Macieja Kowalczyka. Zaczął on sezon w Kątach Wrocławskich, a po wykluczeniu Bystrzycy z rozgrywek, przeszedł do Piasta Żerniki, a nie może grać w trakcie sezonu w trzecim klubie – wyjaśnia trener Jurewicz.

 

Na razie jedynym nazwiskiem, które zdradza szkoleniowiec Apisu jest Krzysztof Pieśkiewicz z Włókniarzem Leśna. – Jesteśmy bliscy porozumienia – mówi.

 

Sparingi Apisu:

  • 20.01 – Sudety Giebułtów (Frydlant), godz.15.00
  • 27.01 – KS Polkowice (boisko sztuczne Zagłębia Lubin)
  • 03.02 – Zagłębie II Lubin (boisko sztuczne Zagłębia Lubin)
  • 07.02 – Bischofswerdaer FV 08 (wyjazd)
  • 10.02 – Miedź II Legnica (boisko sztuczne w Legnicy ul. Orła Białego)
  • 17.02 – Górnik Wałbrzych (boisko sztuczne w Wałbrzychu)
  • 24.02 – Konfeks Legnica (boisko sztuczne w Legnicy ul. Grabskiego)
  • 03.03 – Stal Brzeg (boisko w Brzegu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *