dolnoslaskie sparingi zima 2018

Dolnośląskie sparingi. Wyniki meczów kontrolnych z weekendu [19 – 21 stycznia]

Dolnośląskie sparingi. Coraz więcej drużyn w regionie gra mecze kontrolne. Do zespołów z ekstraklasy czy I ligi dołączają zespoły z niższych lig. Oto wyniki meczów sparingowych z udziałem dolnośląskich zespołów z weekendu 19 – 21 stycznia 2018.

Maciej Firlej już strzela dla Górnika Zabrze. Wywalczył też karnego

W rozegranym w Środzie Śląskiej meczu sparingowym Miedź Legnica wygrała ze Śląskiem Wrocław 2:1. W pierwszej połowie I-ligowiec był znacznie lepszy i udokumentował to dwoma golami  – Grzegorza Bartczaka i Wojciecha Łobodzińskiego. Honor Śląska pod koniec meczu uratował Marcin Robak.

Ślęza Wrocław na początku serii meczów kontrolnych ma bardzo wymagających przeciwników. Najpierw I-ligowa Odra Opole (2:6), a teraz Podbeskidzie Besko-Biała również z zaplecza ekstraklasy. W rozegranym w Wałbrzychu meczu żółto-czerwoni ulegli 0:3, ale długimi momentami meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie, byli równorzędnym rywalem dla wyżej notowanego przeciwnika.

Radziemski w Polkowicach. KS nie przestaje się wzmacniać

Trzecioligowy Piast Żmigród wygrał 4:0 z grającym w klasie A Orłem Pawłowice. Dwie bramki zdobył Mateusz Fedyna, a po jednym golu dołożyli Wojciech Bzdęga i Karol Bąk.

Nysa Kłodzko pokonała czwartoligowca z Opolszczyzny Polonię Nysa 4:3 (4:2). Trzy gole dla naszej ekipy zdobył Grzegorz Dereń, a jedno trafienie dołożył Jacek Cebulski.

W niedzielę w rozegranym w tureckim Belek meczu piłkarze Zagłębia Lubin pokonali Beroe Stara Zagora 2:1. Bramki dla Miedziowych strzelili Bartosz Slisz i Bartłomiej Pawłowski.

• Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 2:1
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 3:0
  • Chrobry Głogów – KS Polkowice 3:2 (2:0)
  • Piast Żmigród – Orzeł Pawłowice 4:0
  • Stal Chocianów – GKS Warta Bolesławiecka 4:4
  • Stal Brzeg – Śląsk II Wrocław 5:5 (3:5)
  • Nysa Kłodzko – Polonia Nysa 4:3
  • Wratislavia Wrocław – Ambrozja Bogdaszowice 1:2
  • Apis Jędrzychowice – Sudety Giebułtów 7:1
  • Zjednoczeni Żarów – Zdrój Jedlina-Zdrój 5:6 (3:2)
  • Zagłębia Lubin – Beroe Stara Zagora 2:1
  • AKS Strzegom – GKS Kobierzyce 2:0

Znasz wynik meczu sparingowego? Podziel się nim w komentarzach albo na facebooku.

3 thoughts on “Dolnośląskie sparingi. Wyniki meczów kontrolnych z weekendu [19 – 21 stycznia]”