Jakub Ostrowski KS Polkowice

Dominik Radziemski w Polkowicach. KS nie przestaje się wzmacniać

Dominik Radziemski, jesienią jeden z lepszych zawodników w zachodniej grupie Sport-Track IV ligi, na wiosnę będzie grał w Polkowicach. To kolejne wzmocnienie KS-u.

 

Ze Ślęzy do Zabrza? Maciej Firlej na obozie Górnika na Cyprze

Dominik Radziemski co prawda jesień spędził w IV lidze, ale był wyróżniającym się zawodnikiem. W barwach AKS-u Strzegom strzelił 14 goli, asystował również kolegom. Nic dziwnego, że zgłosił się po niego klub z wyższej ligi.

 

Z wyższej ligi, ale patrząc na ruchy kadrowe, mający aspiracje powalczenie o coś więcej niż czołówka tabeli III ligi. Przypomnijmy, że Radziemski jest trzecim wzmocnieniem zielono-czarnych – wcześniej zespół zasilili Maciej Kowalski-Haberek i Michał Bednarski. Cała trójka powinna znacznie wzmocnić siłę, zwłaszcza ofensywną, polkowiczan.

 

Polonia-Stal Świdnica testuje trzech zawodników [SPARINGI]

26-letni ofensywny pomocnik polkowiczan niemal cała dotychczasową przygodę z piłką związany był z Górnikiem Wałbrzych (jest wychowankiem Baszty Wałbrzych). W sezonie 2016/2017 trafił do I-ligowej Puszczy Niepołomice, ale na zapleczu ekstraklasy nie pograł. Jesień spędził w Strzegomiu, skąd przenosi się do Polkowic.

 

źródło: kspolkowice.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *