Krystian Januszewski trenerem Boru Oborniki Śląskie

Kłopoty w Obornikach Śl.? W Borze wszystko pod kontrolą

„Bór Oborniki Śląskie bez trenera i zawodników. Prawdopodobne wycofanie drużyny” – alarmuje jeden z czytelników. Władze klubu zapewniają, że wszystko jest pod kontrolą, a do rundy wiosennej drużyna przystąpi z nowym trenerem i zawodnikami.

 

Wolan przeszedł ze Stali Chocianów do Miedzi Legnica

Jeden z czytelników napisał, że Bór Oborniki Śląskie przeżywa spore kłopoty – nie ma trenera, odchodzą zawodnicy, a drużynie seniorów grozi wycofanie z klasy A.

 

Jak jest naprawdę? Zapytałem u źródła. – W Obornikach Śląskich wszystko jest pod kontrolą. Nie ma żadnego zagrożenia wycofania drużyny z rozgrywek. Najpóźniej w przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa z nowym trenerem. W najbliższym czasie do drużyny dołączy kilku zawodników, którzy pomogą w realizacji podstawowego celu na ten sezon – informuje Tomasz Wasiak, członek zarządu. – Istnieje możliwość odejścia najwyżej dwóch osób, ale nie będzie to miało wpływu na jakość gry – dodaje Wasiak.

 

Jach najdroższy, a kto za nim? TOP 10 transferów dolnośląskich klubów

Ten cel to oczywiście utrzymanie. Bór po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnie miejsce w grupie I wrocławskiej klasy A. Do bezpiecznego miejsca brakuje mu jednak tylko 2 punkty. W klubie są przekonani, że zespół bez problemów powinien zachować ligowy byt.

 

Co więcej, wraz z przyjściem nowego szkoleniowca, w klubie ma rozpocząć się budowa zespołu, który w najbliższej przyszłości powalczy o awans do okręgówki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *