Zmiana terminarza Sport-Track IV liga

Korekta terminarza Sport-Track IV ligi. Sezon skończy się wcześniej

Zmiana terminarza w obu grupach Sport-Track IV ligi. Czwartoligowcy sezon zakończą tydzień wcześniej. Szybciej zostaną również mecze barażowe o awans do III ligi.

 

Mecze kontrolne od czwartku do niedzieli [25-28.01]

Początkowo sezon w dwóch grupach Sport-Track IV ligi miał rozpocząć się 17 marca i skończyć 16 czerwca. Zdecydowano jednak o tym, żeby przyspieszyć koniec sezonu. Ostatnia kolejka odbędzie się więc 9 czerwca. Poza kolejkami w weekendy, czwartoligowcy dwa razy zagrają w środku tygodnia – w środę 18 kwietnia, oraz w czwartek 31 maja (Boże Ciało).

 

Powody takiej zmiany są dwa. Pierwszy jest związany z decyzją o rozegraniu dwóch meczów barażowych o awans do III ligi. Mistrzowie grup IV ligi zmierzą się tydzień po zakończeniu sezonu – pierwszy mecz zaplanowano na 16 czerwca, a rewanż – 20 czerwca.

 

Najpierw Stalowa Wola, teraz Brzeg. Stalówki sprawdzają Chrzanowskiego

Drugi powód związany jest z faktem, że w październiku 2018 r. reprezentacja Dolnego Śląska zagra w turnieju eliminacyjnym UEFA Region’s Cup 2018/19. Na koniec czerwca będzie więc można zorganizować zgrupowania kadry przed tym turniejem.

 

Przypomnijmy, że reprezentacja Dolnego Śląska trafiła do grupy 8, w której zmierzy się z ekipami z Włoch, Szwajcarii oraz Mołdawii. Turniej odbędzie się w dniach 8 12 października w Toskanii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *