Sylwester Kret Delta Słupice

Sylwester Kret trenerem Delty Słupice

Delta Słupice po rundzie jesiennej zajmuje 4. miejsce w grupie II wałbrzyskiej klasy A. Klub ma jednak spore aspiracje, w realizacji których ma pomóc Sylwester Kret, który został trenerem zespołu.

 

Rezerwy Śląska pojechały na sparing… tydzień za wcześnie

Piłkarze Delty rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Już pod wodzą nowego szkoleniowca. – Podziękowaliśmy trenerowi Andrzejowi Ośce, a jego miejsce zajął Sylwester Kret – mówi jeden z członków zarządu Delty. – Jest to postać, która powinna pozytywnie wpłynąć na piłkarzy. Nie każdy ma możliwość trenowania z tak doświadczonym graczem, dlatego sporo sobie obiecujemy po jego przyjściu – dodaje.

 

Kibicom w regionie z pewnością Kreta nie trzeba przedstawiać. W przeszłości występował także w I-ligowej Flocie Świnoujście i II-ligowych Miedzi Legnica oraz Chojniczance Chojnice. Kilka sezon spędził również w Lechii Dzierżoniów i Piaście Wykroty.

 

Korekta terminarza Sport-Track IV ligi

Nowy trener to nie ma być jedyna nowa twarz w zespole. Dopinane są szczegóły innych transferów, żeby kadra była liczniejsza i mocniejsza.

 

Aspiracje Delty są bowiem spore. Po rundzie jesiennej ekipa ze Słupic zajmuje 4. miejsce w II grupie wałbrzyskiej A klasy. Do prowadzącej drużyny z Nowic traci aż 13 pkt. – Zakładając że lider będzie tak samo mocny jak w rundzie jesiennej, to ciężko będzie komuś z czołówki dogonić Venus. Walka raczej będzie się toczyła o 2. miejsce, a chętnych może być nawet 7 klubów, w tym Delta – zapowiada członek zarządu klubu.

 

Pierwszy sparing Delta zagra 10 lutego z młodzieżową drużyną Lechii Dzierżoniów. Początek rundy zaplanowany jest dopiero na 7 kwietnia. Podopieczni Sylwestra Kreta pojadą do Stanowic na pojedynek z Herbapolem.

 

Władze klubu zapraszają również sponsorów, którzy chcą wspomóc Deltę (kontakt na stronie delta.futbolowo.pl)

 

fot. lechia.dzierzoniow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *