Sokół Wielka Lipa GKS Kobierzyce

Choć to tylko sparing, to bramki stadiony świata

Ten mecz sparingowy odbył się co prawda w minioną sobotę, ale warto do niego wrócić. Ze względu na bramki, które tego dnia strzelali zawodnicy Sokoła Wielka Lipa i GKS-u Kobierzyce.

Najpierw miała być II liga, potem III. Stanęło na IV lidze

Sokół wygrał z GKS-em 4:1, ale na szczególne wyróżnienie zasługują dwa trafienie. W 24 minucie, po indywidualnej akcji, z ponad 25 metrów huknął Kamil Pyzłowski. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w bramkę golkipera z Kobierzyc.

Sokół do przerwy prowadził 3:0, ale po zmianie stron swoje pięć minut mieli gracze GKS-u. A dokładniej Marcel Jamrozowicz, który popisał się równie pięknym uderzeniem jak Pyzłowski. Po jego strzale futbolówka zerwała „pajęczynę” bramki Sokoła.

Wszystkie bramki można obejrzeć na filmie poniżej, który pochodzi ze strony GKS Kobierzyce