fuzja KP Brzeg Dolny i Odra Stary Dwór

Niecodzienna fuzja. Łączą się ostatnie drużyny z okręgówki i B klasy

KP Brzeg Dolny i Odra Stary Dwór łączą siły. Obecnie trwają formalności związane z fuzją ostatniej drużyny wrocławskiej okręgówki oraz ostatniej drużyny I grupy wrocławskiej B klasy.

 

Mecze kontrolne od piątku do niedzieli [23 – 25.02]

Fuzja tylko kwestia czasu, bo nie ma formalnych przeciwwskazań do połączenia. W nowym sezonie Green Post wrocławskiej okręgówki zagra więc KP Brzeg Dolny Stary Dwór.

 

Przypomnijmy, że aktualnie KP zajmuje ostatnie miejsce w klasie okręgowej, choć trzeba pamiętać, że z ligi tej wycofana została Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Dolnobrzeżanie mają zerowy dorobek punktowy. Z kolei Odra zajmuje ostatnie miejsce po jesieni w I grupie B klasy. Na swoim koncie mają jednak 7 punktów, a strata do drużyn na wyższych miejscach nie jest duża.

 

Co Ty wiesz o Tadeuszu Pawłowskim? [QUIZ]

Połączoną drużyną na wiosnę poprowadzi nowy trener Marcin Kudryński. W pierwszym sparingu KP Brzeg Dolny Stary Dwór wygrał z Orkanem Mojęcice 6:0. „To był pierwszy sparing, który pokazał, że drużyna ma potencjał i w rundzie wiosennej klasy okręgowej ma szansę całkiem dobrze się zaprezentować” – powiedział na klubowym fanpage Marcin Kudryński.

 

Za tydzień KP zagra sparing ze Zjednoczonymi Szczepanów.

 

źródło: Facebook KP Brzeg Dolny 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *