Iwona Kobierecka prezesem OZPN Jelenia Góra

Kowal rezygnuje po 15 latach. OZPN Jelenia Góra ma nowego prezesa

Iwona Kobierecka, prezes Pogoni Wleń, została nowym prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze. To nie jedyne zmiany w związku.

 

GKS Mirków bez trenera. Otrzymał propozycję nie do odrzucenia

Iwona Kobierecka zastąpi (stanowisko obejmie 1 maja) Andrzeja Kowala, który złożył rezygnację po 15 latach piastowania funkcji prezesa. Oficjalnym powodem jest przejście na emeryturę.

 

Jak informuje portal jg24.pl (tutaj link) to nie jedyna zmiana we władzach OZPN Jelenia Góra. Na emeryturę odchodzi również Tadeusz Gawin, koordynator szkolenia (zastąpi go Jacek Kołodziejczyk). Tymczasem nowym kierownikiem biura OZPN został Kamil Wieliczko.

 

Firlej o krok od ekstraklasy. Górnik nie dogadał się jednak ze Ślęzą

Iwona Kobierecka ma 53 lata. Jest sołtysem wsi Moderzewie, gdzie prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Od 2011 roku jest prezesem Pogoni Wleń, która aktualnie gra w A klasie.

 

Przy okazji wyboru Kobiereckiej na prezesa OZPN, którego dokonał zarząd związku, pojawiły się wątpliwości, czy nie należało do tego zwołać nadzwyczajnego walnego zgromadzenia członków. Zgodnie jednak z par. 23, pkt. 8 Statutu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze – wyboru takiego dokonuje zarząd, a prezes piastuje stanowisko do czasu najbliższego Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego, czyli do 2020 roku.

 

źródło: własne, jg24.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *