Ślęza Wrocław na sztabowej

Ślęza na początku rundy wiosennej III ligi przy Sztabowej

W najbliższy weekend rundę wiosenną rozpoczynają piłkarze III ligi. Ślęza Wrocław zagra ze Stalą Brzeg, a mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Sztabowej. Podobnie jak wszytskie marcowe spotkania żółto-czerwonych.

 

Ślęza Wrocław pierwszym finalistą okręgowego PP

To już kolejna przeprowadzka piłkarzy Ślęzy Wrocław, którzy nie mają swojego stadionu od czasu „wyprowadzki” z ul. Wróblewskiego. W międzyczasie grali przy Oporowskiej, w Oławie, a ostatnio ich „domem” jest Oławka przy ul. Na Niskich Łąkach. Tam jednak zostanie przeprowadzona modernizacja murawy – dlatego marcowe mecze Ślęzy musi zagrać na innym obiekcie.

 

Co ciekawe, będą to aż cztery spotkania, bowiem wrocławianie sezon zaczynali od czterech wyjazdów. Wrocławianie w marcu będą grali więc na boisko ze sztuczną murawą przy ul. Sztabowej. Ze względu na fakt, że nie obiekt nie jest do tego przystosowany – nie będzie możliwości przyjmowania zorganizowanych grup kibiców gości.

 

Firlej o krok od ekstraklasy. Górnik nie dogadał się jednak ze Ślęzą

Na obiekcie przy ul. Sztabowej wrocławianie w niedzielę pokonali 3:0 Piasta Żmigród w półfinale Pucharu Polski w okręgu wrocławskim.

 

Ślęzy Wrocław na stadionie przy ul. Sztabowej

  • 18. kolejka. 11.03. godz.13 – Stal Brzeg
  • 19. kolejka. 18.03. godz.13 – Lechia Dzierżoniów
  • 20. kolejka. 24.03. godz.13 – Górnik II Zabrze
  • 21. kolejka. 31.03. godz.13 – Pniówek 74 Pawłowice

 

źródło: pilkanozna.slezawroclaw.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *