Okręgówka

Bez kalkulatora ani rusz… Zagmatwana tabela okręgówki

W miniony weekend ruszyła runda wiosenna w legnickiej okręgówce. Niestety, nie wszędzie, bo kilka meczów zostało odwołanych. A do rozegrania są jeszcze mecze przełożone jesienią.

 

AKS Strzegom wygrywa zaległy mecz i goni lidera

Tradycyjnie już runda wiosenna w małych ligach najwcześniej rozpoczęła się w okręgu legnickim. Niestety, z kłopotami, bowiem kilka spotkań zostało przełożonych ze względu na kiepski stan boisk.

 

Skomplikowana sytuacja jest zwłaszcza w legnickiej okręgówce. W weekend z zaplanowanych 8 meczów, odbyło się 5. Trzy zostały odwołane. A trzeba pamiętać, że już jesienią kilka spotkań zostało przełożonych na wiosnę.

 

Ręka i karny w 96 minucie. Słuszny? [SONDA]

To powoduje, że do analizy tabeli lepiej bez kalkulatora nie podchodzić. Większość drużyn ma rozegranych 16 meczów, ale sporo jest takich co mają ich 15, a niektóre zaledwie 14. Różnorodnie jest zwłaszcza w czołówce.

 

W weekend lider i wicelider – Prochowiczanka i Odra Chobienia – nie grali. Wykorzystała to Sparta Rudna, która wygrał w hicie kolejki w Jaworze z Kuźnią 1:0. Dzięki temu Sparta wyprzedziła Odrę w tabeli (pierwsza ma jeden mecz zaległy do rozegrania, a druga aż dwa). Prowadzi Prochowiczanka, która m a 10 punktów przewagi nad Odrą (jeden mecz zaległy).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *