odwołane mecze

Rusza Sport-Track IV liga. Pogoda może storpedować początek wiosny [3 mecze odwołane]

Na weekend zaplanowano początek rundy wiosennej w Sport-Track IV lidze. Nie wszędzie jednak mecze się odbędą – we wtorek było wiadomo o dwóch przełożonych meczach, w środę doszedł kolejny.  Prognozy też nie są zbyt optymistyczne.

 

Piotr Pietrewicz nowym trenerem Bielawianki

W sobotę i niedzielę na boiska wracają drużyny grające w dwóch grupach Sport-Track IV ligi dolnośląskiej. Nie wszystkie zaplanowane mecze jednak się odbędą. Już wiadomo, że przełożone zostały dwa spotkania. Mecz Unii Bardo z Nysą Kłodzko został odwołany z uwagi na niedające się do gry boisko. Spotkanie w Bardzie przełożono na 1 maja 2018 roku, na godz. 16.00.

 

Z kolei mecz Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica został odwołany ze względu na to, że w tym czasie zajęte będzie boiska przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu. Mecz zaplanowany na niedzielę został przełożony na środę, 28 marca, na godz. 17.30.

 

Kolejny mecz Sport-Track IV ligi przełożony na inny termin

W środę okazało się, że kolejny mecz zostaje odwołany i przełożony na inny termin. Mecz Bielawianka – Piast Żerniki Wrocław odbędzie się 16 maja br. (więcej w linku powyżej).

 

Niestety, prognozy na najbliższy weekend są kiepskie. Już w nocy z piątku na sobotę można się spodziewać przymrozków, które będą utrzymywały się przez cały weekend. Nie można wykluczyć również opadów śniegu. To może niestety uniemożliwić rozegranie niektórych spotkań, bowiem boiska nie będą nadawały się do gry.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *