odwołane mecze

Kluby same przekładały mecze, aż związek przełożył całą kolejkę

Na weekend zaplanowano start rundy wiosennej w Sport-Track IV lidze. Kolejka została jednak przełożona na 1 maja.

 

16. kolejka Sport-Track IV ligi przełożona na 1 maja

W sobotę na boiska wracają piłkarze Sport-Track IV ligi dolnośląskiej. Niestety, nie wszyscy. Już wiadomo, że kilka meczów się nie odbędzie, a do weekendu lista ta może się wydłużyć. Aktualnie (stan na środę wieczorem) odwołanych i przełożonych zostało pięć meczów we wschodniej grupie Sport-Track IV ligi.

 

Jako pierwsze zostały przełożone mecze Unia Bardo – Nysa Kłodzko oraz Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica. Co ciekawe, ten drugi nie ze względu na zły stan murawy, tylko z powodu tego, że w czasie niedzielnego meczu zajęte będzie boisko przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu.

 

Lechia Dzierżoniów w finale PP okręgu wałbrzyskiego

W środę lista przełożonych meczów z powodu złego stanu murawy oraz pogarszających się warunków pogodowych wydłużyła się trzy kolejne pozycje. Odwołane zostały spotkania Bielawianka – Piast Żerniki Wrocław, Pogoń Oleśnica – Sokół Wielka Lipa oraz Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie. Niewykluczone, że kolejnym przełożonym meczem będzie spotkanie MKP Wołów – Sokół Marcinkowice.

 

UPDATE

Sprawa już nieaktualna, bowiem w czwartek OZPN Wałbrzych podjął decyzję o przełożeniu całej kolejki wschodniej grupy Sport-Track IV ligi (to samo zrobił OZPN Jelenia Góra w przypadku grupy zachodniej) na 1 maja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *