Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica

Przełożyli przełożony mecz. Foto-Higiena i Polonia jednak zagrają

Mimo że 16. kolejka Sport-Track IV ligi została odwołana i przełożona na 1 maja, to jednak jeden z meczów się odbędzie. Foto-Higiena Gać i Polonia Trzebnica zagrają w sobotę w Siechnicach. UPDATE – mecz został odwołany.

 

16. kolejka Sport-Track IV ligi przełożona na 1 maja

W czwartek przed południem OZPN Wałbrzych, który prowadzi rozgrywki wschodniej grupy Sport-Track IV ligi zdecydował, że zaplanowana na weekend 16. kolejka zostanie odwołana i przełożona na 1 maja. Przyczyną są oczywiście trudne warunki atmosferyczne, a co za tym idzie kiepski stan boisk, na których miały odbyć się mecze.

 

Wcześniej już dziesięć drużyn doszło do porozumienia i same przełożyły swoje spotkania. Trzy mecze mogłyby się jednak odbyć, ale działacze związkowi zdecydowali, że odwołają całą kolejkę. Podobnie zresztą odwołana została kolejka w zachodniej grupie Sport-Track IV ligi.

 

Piłkarze Piasta Żmigród znów nie zagrają w III lidze

Okazuje się, że jedno ze spotkań – Foto-Higiena Gać – Polonia Trzebnica – jednak się odbędzie. Działacze obu klubów szybko doszli do porozumienia, wynajęto obiekt, a związek zatwierdził decyzję. Mecz odbędzie się w sobotę, 17 marca, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Siechnicach. Początek o godz. 12.

 

UPDATE

Mecz został odwołany w sobotę rano. Więcej tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *