Zbigniew Boniek na meczu wrocławskiej okręgówki

Mecz GreenPost wrocławskiej klasy okręgowej Polonia Środa Śląska – Wratislavia Wrocław zakończył się wynikiem 1:1. Mecz był całkiem ciekawy, ale emocji nie brakowało również na „trybunach”.

Czołówka strzela w końcówce, grupa pościgowa remisuje

Gospodarze objęli prowadzenie w 60 min. po trafieniu Kamila Liberka. Ambitnie grający goście wyrównali w 83 min. po strzale Wojciecha Gołębiewicza. Ponadto kibice oglądali jeszcze po kilka okazji podbramkowych z obu stron.

Nie mniejsze emocje niż piłkarze w drugiej połowy wzbudził… Zbigniew Boniek, prezes PZPN. Pojawił się on w przerwie na boisku w Środzie Sląskiej z Andrzejem Padewskim, prezesem DolZPN. Obaj panowie byli w podróży do Legnicy, gdzie reprezentacji Polski U-17 grała Macedonią. Przy okazji wpadli na mecz wrocłwskiej okręgówki.

Boniek na meczu B klasy. Wybrał dwóch graczy na mecz kadry

To nie pierwszy raz, gdy Zbigniew Boniek – przy okazji meczu reprezentacji Polski we Wrocławiu – wybrał się na mecz małych lig w naszym regionie. W listopadzie 2016 roku wpadł na mecz B klasy Sparta Skarszyn – LKS Krzyżanowice (więcej na ten temat w linku powyżej).