Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała

Rezerwy Miedzi przeważały, ale przełożony mecz przegrały

W przełożonym z soboty meczu Miedzi II Legnica przegrała u siebie z BKS-em Stalą Bielsko-Biała 1:3. Punktów szkoda tym bardziej, że przez większość meczu to gospodarze nadawali ton wydarzeniom na boisku.

Trzecioligowy finał Pucharu Polski w okręgu legnickim

W pierwszej połowie meczu legniczanie byli stroną przeważającą, ale nie potrafili tego udokumentować bramką. Co więcej, w 36 minucie gola… stracili. Zaraz po przerwie udało się wyrównać po strzale głową Mateusza Miazgi, niestety, końcówka meczu znów należała do gości.

Legniczanie zmarnowali kilka sytuacji, co zemściło się w 85 min. Po stracie gola Miedź jeszcze zaatakowała, ale nie udało się wyrównać. Co więcej, w doliczonym czasie gry bielszczanie strzelili z rzutu karnego trzeciego gola.