Arka Gdynia - Legia Warszawa na żywo

Arka Gdynia – Legia Warszawa na żywo 31.03. TV, ONLINE, STREAM [TRANSMISJA ARKA – LEGIA]

Arka Gdynia – Legia Warszawa na żywo w meczu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Arka – Legia w Gdyni w sobotę, 31 marca 2018. Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Legia Warszawa? Transmisja meczu w Wielką Sobotę Arka – Legia transmisja telewizyjna, online stream na żywo.

 

Arka – Legia: Transmisja na żywo online stream

Arka Gdynia – Legia Warszawa na żywo. W Wielką Sobotę odbędą się cztery mecze 29. kolejki Lotto Ekstraklasy, cztery kolejne zostaną rozegrane w wielkanocny poniedziałek. Najciekawiej z sobotnich spotkań zapowiada się mecz w Gdyni, w którym Arka zmierzy się z mistrzem Polski.

 

Mecz Arka Gdynia – Legia Warszawa zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny mają o co grać. Przed podopiecznymi Romeo Jozaka walka o obronę mistrzowskiego tytułu. Każdy punkt może okazać się bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku. Arkowcy natomiast walczą o awans do czołowej ósemki po sezonie zasadniczym. Obecnie gdynianie zajmują 10. miejsce w tabeli i tracą 2 punkty do ósmego Zagłębia Lubin. Właściwie tylko zwycięstwo przedłuży szanse podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego.

 

Arka – Legia: Transmisja na żywo online stream

Arka Gdynia – Legia Warszawa na żywo. Faworytem meczu w Gdyni są warszawianie, którzy w ostatnich latach świetnie sobie radzili z Arką. Poza jednym meczem – w sierpniu 2016 Legia przegrała z Arką 1:3. Co ciekawe, ta porażka miała miejsce przy Łazienkowskiej. W Gdyni legioniści radzą sobie nad wyraz dobrze. Jak będzie tym razem?

 

– Mamy gotowych do gry wielu środkowych pomocników, wraca Antolić, Philipps przyjechał ze zgrupowania reprezentacji w dobrej formie. Mamy kilka opcji, ale decyzję o wyjściowej jedenastce podejmiemy jutro. Lepiej mieć problem bogactwa i wielu zawodników do dyspozycji, niż mieć ich za mało – przyznał Romeo Jozak.

 

Arka Gdynia – Legia Warszawa na żywo w sobotę, 31 marca 2018. Początek meczu o godz. 20.30.

 

GDZIE OGLĄDAĆ MECZ ARKA – LEGIA W TV?

Mecz Arka Gdynia – Legia Warszawa w telewizji będzie można oglądać na antenie stacji Canal + Sport. Początek studia telewizyjnego od godz. 20.10. Mecz na żywo z Gdyni skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki.

 

ARKA – LEGIA ONLINE, STREAM, LIVE

Sobotni mecz Arka – Legia będzie dostępny również w internecie. Transmisja online – legalny stream na żywo – na stronie canalplussport.pl oraz Canal + GO.

 

Ostatnich 10. meczów Arka – Legia w Ekstraklasie

  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 2:0
  • Arka Gdynia – Legia Warszawa 0:1
  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 1:3
  • Arka Gdynia – Legia Warszawa 2:5
  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 3:0
  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 1:0
  • Arka Gdynia – Legia Warszawa 0:1
  • Arka Gdynia – Legia Warszawa 0:1
  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 2:0
  • Legia Warszawa – Arka Gdynia 3:0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *