Walkowery i dyskwalifikacje za bójki na meczach

W B klasie było ostro… Najpierw czerwone kartki, teraz dyskwalifikacje

Sporo emocji było w pierwszej wiosennej kolejce we wrocławskiej klasie B. Nie tylko sportowych. Weekendowe mecze z grupy I swój finał znalazły na posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej DolZPN.

Można już kupić nową koszulkę reprezentacji Polski. Cena szokuje!

Szczególnie gorąco było na dwóch boiskach grupy I wrocławskiej B klasy. W Starym Wołowie wicelider grał ze Spartą Miłcz. W pierwszej połowie goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Na początku II połowy Herosi wyrównali, a Sparta straciła nie tylko gola, ale również dwóch zawodników. Jeden otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę, a drugi dwie żółte. Ten pierwszy zresztą dłużej odpocznie od piłki, bowiem został czasowo zdyskwalifikowany za naruszenie nietykalności sędziego.

Mimo przewagi dwóch zawodników Herosi strzelili jeszcze tylko jednego gola, ale ostatecznie wygrali 3:2. I zostali nowym liderem, bowiem dotychczasowy – Olimpia Godzięcin – tylko zremisował na wyjeździe z ostatnią drużyną Odrą Uraz.

Od 6:1 do 0:4. Polonia nie dała rady liderowi. Hat-trick Wejerowskiego

Mecz zakończył się remisem 2:2. Olimpia nie tylko straciła dwa punkty i fotel lidera, ale również trzech zawodników, na których KD nałożyła karę dyskwalifikacji oraz karę finansową za obrazę sędziego (dwaj z nich wylecieli z boiska z czerwonymi kartkami).