Śląsk Wrocław Miedź Legnica Chrobry Głogów poznały rywali

Finały Pucharu Polski w okręgach legnickim i jeleniogórskim

Dwa finały Pucharu Polski w okręgach legnickim i jeleniogórskim zaplanowano na wtorek, 4 kwietnia. W Polkowicach KS zagra z rezerwami Zagłębia Lubin, a w Mirsku dojdzie do pojedynku Sudety Giebułtów – Stella Lubomierz.

 

IV liga dolnośląska bez sponsora. Kluby jednak dostaną wsparcie

Finał KS Polkowice – Zagłębie II Lubin zaplanowano na godz 17. Zapowiada się świetny mecz dwóch trzecioligowców, bowiem obie drużyny na wiosną idą jak burza – wygrały w lidze wszystkie mecze. Po ostatniej kolejce polkowiczanie zostali nawet liderem, choć trzeba pamiętać, że mają jeden mecz więcej rozegrany od Skry Częstochowa i Stali Brzeg.

 

Obie drużyny w finale Pucharu Polski OZPN Legnica spotkały się już przed rokiem. Wtedy lepsi okazali się Miedziowi, którzy 4:3 wygrali w serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1.

 

Sędziowie z okręgu kłodzkiego ogłosili strajk

Mecz w Mirsku rozpocznie się o godz. 16.30. Na przeciw siebie staną piłkarze czwartoligowych Sudetów Giebułtów (obecnie 12. miejsce w tabli grupy zachodniej) oraz Stelli Lubomierz, która zajmuje 7. miejsce w tabeli okręgówki. Wydaje się, że faworytem są gracze z IV ligi, ale lubomierzanie udowodnili we wcześniejszych meczach, że potrafią grać z czwartoligowcami. Pokonali już Włókniarza Mirsk i Olimpię Kamienna Góra.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *