Mobilna Akademia Młodych Orłów

Mobilna Akademia Młodych Orłów na Dolnym Śląsku [HARMONOGRAM]

Pod koniec marca na Dolnym Śląsku ruszyła Mobilna Akademia Młodych Orłów. Oto harmonogram wizyt mobilnej AMO w kwietniu.

 

Twierdza Brzezina zdobyta przez lidera. Wygrane Kobierzyc i Prusic

Pierwsze szkolenie w ramach mobilnej AMO odbyły się na początku kwietnia. Trenerzy AMO byli już w Jeżowie Sudeckim, Żmigrodzie i Środzie Śląskiej. Do końca miesiąca odwiedzą kolejnych 9 powiatów. Bo właśnie dotarcie do każdego z dolnośląskich powiatów i przeprowadzenie 4 bloków szkoleniowych w formie warsztatów teoretycznych i praktycznych jest jednym z ważniejszych celów programu.

 

Szkolenia dedykowane są zarówno trenerów, nauczycielom czy działaczom sportowym pracujących z dziećmi i młodzieżą, jak i samych zawodników w kategoriach U 11 i U 13. – Jeśli chodzi o zawodników to uczestniczą oni w pokazowym treningu i grze selekcyjnej, dzięki którym mogą trafić do bazy Systemu Obserwacji PZPN – mówi Maciej Szeliga, trener mobilnego AMO na Dolnym Śląsku.

 

Woleli przełożyć mecz, niż grać bez sędziów

– Kluby i trenerzy, którzy chcieliby polecić swoich zawodników na trening pokazowy i grę selekcyjną proszeni są o kontakt z nami – dodaje Maciej Szeliga.

 

Kontakt z trenerami

  • Maciej Szeliga, tel. 501 559 105; mail: maciej.szeliga@pzpn.pl
  • Mateusz Kaluźniak TEL. 501 559 074 mail: mateusz.kaluzniak@pzpn.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *