transmisja TV Odra Ścinawa - Stal Chocianów

Czwartoligowy mecz na żywo w telewizji

W niedzielę o godzinie 15:00 rozpocznie się czwartoligowe spotkanie pomiędzy Odrą-Total Ścinawa a Stalą Chocianów. Mecz ten będzie z całą pewnością wyjątkowy, ponieważ na ścinawskim stadionie zamelduje się ekipa TVRegionalna.pl, która przeprowadzi transmisję na żywo z tej rywalizacji.

 

IV liga zachód nadrabia zaległości

Lokalna telewizja przyzwyczaiła nas już do tego, że promuje rozgrywki piłkarskich niższych lig. To właśnie tak nazywa się program, który co tydzień we wtorek można obejrzeć w TVRegionalna.pl. Poprzez transmisję na żywo współtwórcy produkcji dołożyli kolejną „cegiełkę” do całego projektu.

 

Do tej pory, dzięki działaniom telewizji można w niej zobaczyć magazyn skrótów z dolnośląskiej IV ligi a także godzinną produkcję o rywalizacji zespołów od III ligi do B-klasy. – Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy transmitować mecz piłkarskich niższych lig. Mam nadzieje, że same drużyny ale także kibice z naszego regionu będą zadowoleni tego powodu i chętnie obejrzą to spotkanie w telewizji – mówi Adam Michalik, współtwórca programu Piłkarskie Niższe Ligi.

 

Oto pary półfinałowe dolnośląskiego Pucharu Polski

Zadowolenia z tego faktu nie ukrywają także w obu zespołach, ponieważ dzięki temu kluby będą mogły przedstawić się szerszej rzeszy odbiorców. – To bardzo fajny pomysł. Na pewno jest to dodatkowa adrenalina dla zawodników i kibiców, bo każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Zacznijmy od meczu z Ścinawy z Chocianowem a skończmy na innych drużynach z naszego regionu. – mówi Tomasz Wołoch, trener Odry.

 

Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami również ciekawych wydarzeń na trybunach, ponieważ kibice gości przygotowali niespodziankę, którą można będzie zobaczyć w niedzielę. Emocji z całą pewnością nie zabraknie także na boisku. – Zawodnicy będą grać przed kamerami i będą mogli zrobić jakieś fajne akcje, które obejrzy szersze grono publiczności. Z tego powodu można się tylko cieszyć – dodaje Konrad Jańczak, szkoleniowiec Stali Chocianów.

 

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć w TVRegionalna.pl, która dostępna jest w telewizji naziemnej na Dolnym Śląsku a także w sieciach kablowych Vectra, Netia i Avios w całej Polsce oraz w internecie na http://www.tvregionalna.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *