Chrobry II Głogów - Apis Jędrzychowice

Kaczmarek jak Ronaldo. Gol przewrotką i emocje w hicie kolejki

W hicie 21. kolejki IV ligi zachodniej rezerwy Chrobrego Głogów podejmowali lidera Apis Jędrzychowice. Emocji nie brakowało, a mecz zakończył się podziałem punktów. Ozdobą spotkania był gol Konrada Kaczmarka strzelony przewrotką.

Horror przy Oporowskiej, derby dla Pogoni. Hat-trick „Ostrego”

Niepokonany na wiosnę Chrobry II przystąpił do meczu z liderem w mocnym składzie, w którym nie brakowało zawodników na co dzień będących w kadrze I-ligowego zespołu. To jednak goście objęli prowadzenie w 24 minucie po strzale Patryka Bystryka.

Przed przerwą wyrównał strzałem przewrotką – niczym Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów – Konrad Kaczmarek. Po zmianie stron obie drużyny miały swoje sytuacje, ale gole padały w samej końcówce. W 86 min. na listę strzelców wpisał się Damian Kowalczyk, a po chwili mogło być 3:1, lecz Robert Mandrysz przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem Apisu.

Strajk sędziów rozszerza się. 10 zł ich nie przekonało

Praktycznie w ostatniej akcji meczu – w 92 min. – goście wyrównali. Gola w zamieszaniu podbramkowym strzelił Germano Filho.

Apis utrzymał 1. miejsce w tabeli, ale jego przewaga nad AKS-em Strzegom stopniałą do 1 punkty. Głogowianie są na 4. miejscu ze stratą 10 oczek do lidera.