półfinały dolnośląskiego Pucharu Polski

Półfinały dolnośląskiego Pucharu Polski [SUDETY – SOKÓŁ, LECHIA – POLKOWICE]

W środę, 25 kwietnia odbędą się dwa mecze półfinałowe dolnośląskiego Pucharu Polski. Sudety Giebułtów zmierzą się z Sokołem Marcinkowice, a Lechia Dzierżoniów podejmie KS Polkowice.

 

Skandal na meczu juniorów. Bójka i przyjazd policji

W półfinałach dolnośląskiego Pucharu Polski zagrają zdobywcy okręgowych Pucharów na Dolnym Śląsku. Los zdecydował, że w jednym półfinale zmierzą się dwaj trzecioligowcy, a w drugim dwaj czwartoligowcy.

 

  • Lechia Dzierżoniów – KS Polkowice godz. 17
  • Sudety Giebułtów – Sokół Marcinkowice godz. 17

 

Na papierze wydaje się, że faworytami są goście. Dotyczy to zwłaszcza polkowiczan, którzy są liderem III ligi, a na dodatek wygrali wszystkie mecze na wiosnę. Lechia z kolei wpadła w dołek, na dodatek na dłużej straciła swojego lidera Marcina Buryłę. Czy osłabiona będzie w stanie odeprzeć rozpędzonego lidera?

 

Sokół Marcinkowice jest 4. we wschodniej grupie IV ligi, a Sudety na 11. na zachodzie. Giebułtowianie na wiosnę prezentują się bardzo dobrze (4 wygrane i dwie porażki) i w spotkaniu z Sokołem nie będą stali na straconej pozycji. Podopieczni Marcina Krzykowskiego natomiast w półfinale pokonali III-ligową Ślęzę i chcą kontynuować zwycięski marsz a Pucharze Polski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *