Rafał Markowski trenerem Polonii-Stali Świdnica

Rafał Markowski nowym trenerem Polonii-Stali Świdnica

Rafał Markowski nowym trenerem Polonii-Stali Świdnica. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Oleksego, który rozstał się z klubem w poniedziałek.

 

Zmiana trenera w czwartoligowej Polonii-Stali Świdnica

Dziś po południu klub ze Świdnicy oficjalnie potwierdził, że Rafał Markowski został nowym trenerem Polonii-Stali. Jeszcze wcześniej poinformowała o tym na swojej stronie Bielawianka, gdzie do wczoraj Markowski był trenerem juniorów. „Wczoraj 08.05.2018 r. Rafał Markowski poprosił o zwolnienie go z funkcji trenera juniorów Bielawianki. Powodem jest objęcie przez niego posady szkoleniowca pierwszego zespołu Polonii Stal Świdnica, występującego obecnie w IV lidze dolnośląskiej” – czytamy na stronie bielawianka.pl.

 

Hit dla Śląska II, szalone 10 minut Wiwy. Polonia gromi

Rafał Markowski objął juniorów starszych Bielawianki kilka miesięcy temu. Wcześniej był II trenerem w zespole seniorów. Pracował również w ARS Football, a przez wiele lat był trenerem juniorów w Lechii Dzierżoniów. Prowadził również kadry młodzieżowe w DolZPN.

 

Teraz przed nim zadanie utrzymania Polonii-Stali w IV lidze wschodniej. Świdniczanie zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli, ostatnie bezpieczne. Trzynastą Wiwę Goszcz wyprzedzają jednak tylko lepszym bilansem meczów bezpośrednich (i stosunkiem bramek). Na wiosnę na razie zdobyli tylko 6 punktów. Przegrali ostatnich 5 meczów z rzędu.

 

fot. bielawianka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *