Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze

III liga. Remis Ślęzy w zaległym meczu z rezerwami Górnika

W rozegranym w środę zaległym meczu III ligi Ślęza Wrocław zremisowała z Górnikiem II Zabrze 1:1. Punkt wrocławianom zapewnił tuż przed końcem rezerwowy Jakub Berkowicz.

Dolnośląski Puchar Polski dla Lechii Dzierżoniów

Mecz 20. kolejki Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze pierwotnie miał odbyć się 24 marca, ale został przełożony na wniosek gości, bowiem kilku zawodników Górnika zostało powołanych do młodzieżowych reprezentacji Polski. W spotkaniu nie mógł zagrać będący ostatnio w dobrej formie Maciej Matusik. Chyba miło to wpływ na postawę wrocławian, którzy zagrali bardzo przeciętnie

Bramki padały pod koniec każdej z połów. Tuż przed przerwą goście objęli prowadzenie po bramce Sandiego Arcona. Wyrównał w 89 min. Jakub Berkowicz, który na murawie pojawił się 12 minut wcześniej.

Srogi rewanż Polkowic, klęska Piasta. Wygrane wyjazdy Zagłębia i Ślęzy

Ślęza zremisowała i nie wykorzystała szansy na awans na 2. miejsce w tabeli III ligi. Aktualnie zajmuje 4. lokatą ze stratą dwóch punktów do lidera z Tarnowskich Gór (Gwarek ma jeden mniej mecz rozegrany).