Sparta Ziębice - Słowianin Wolibórz

Chwile grozy na meczu A klasy. Piłkarza zabrał śmigłowiec LPR

W meczu A klasy Sparta Ziębice – Słowianin Wolibórz doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Dwóch zawodników zderzyło się głowami tak niebezpiecznie, że musiał interweniować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Derby dla Kolektywu. Trzy pogromy i sześć goli Gołdy

Była 13 minuta meczu. Na tablicy widniał wynik 0:0. Z prawej strony pola karnego atakował Dawid Gwóżdż. Bramkarz gości Dominik Gaciński wychodzi i interweniuje poza polem karnym Dochodzi do kontaku, niestety tak nieszczęśliwego, że obaj zawodnicy zderzają się głowami.

Mecz został na kilka minut przerwany, obaj zawodnicy zostali przeniesieni poza boisko. Ich stan był na tyle poważny, że na miejsce wysłany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Foto-Higiena wygrywa w Bielawie. Udany debiut Markowskiego

Helikopter wylądował na murawie (wtedy mecz został po raz kolejny przerwany) i zabrał Dawida Gwóźdźa na szpitala przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Zawodnik Słowianina Dominik Gasiński został zabrany przez karetkę pogotowia.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy.

Z ostatnich informacji wynika, że stan obu zawodników jest stabilny.

źródło: własne, Sparta Ziębice Facebook